Jak jsem Omylem Udělal Booty Call

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Náznak léto je ve vzduchu. Můžu zatraceně CÍTIT, a nikdy jsem nebyl tak nadšený, vytáhnout na šortky a šatová sukně a košile bez dlouhé rukávy. Přísahám, že to byla nejdelší zima jakou jsem kdy zabýval. Ale budu muset plánovat své letní oslavu později, protože tento týden je zaměřen na módní událost sezóny, párty tak dokonale provedený, že účastníci budou odejít s jejich mysl trvale foukané. Ne dostat to, co jsem mluvil o? Proč, to je Chanel narozeniny, dahling, a že to bude báječné. Vše nejlepší děvky tam bude.

Ano, já vím, jak směšně jsem zvuk, takže prostě jít dopředu a střílet mě. Právě teď, předtím, než jsem se vtáhnout hlouběji do tohoto světa canine couture a puparazzi a svíčková-trumfl koláče. Strávil jsem včera dvě hodiny snaží dostat Triumph Urážka Komický Pes (je to LOUTKA v případě, že jste nebyli vědomi), aby mi firma RSVP. Miluji Chanel, ale když slyším její jméno ještě jednou, budu křičet.

„Víš, že je to její velký den,“ Nicole mi řekl netrpělivě, jako kdybych nebyla uvedení Chanel zájmy. „Udělal Shankmans potvrdit? Mají labradoodle, že Chanel opravdu dostal spolu dobře s nimi. Že bude rozdrcena, kdyby nepřišel.“ Podíval jsem se na Chanel, který, na chvíli byl lízat její rozkrok. Jdi do toho, holka.

Party je naplánovaná na čtvrtek večer, protože, víte, psi jsou všichni zaneprázdněni během dne. A jakmile je po všem, jsem potápění plnou silou do Letní Chloe, kdo vlastně úsměvy během dne a kdo to neví, záře jasné bílé ve tmě.

Včera v noci, poté, co zastavil v knihkupectví a zuřivě skenování bulvár — Dobré zprávy! ŽÁDNÉ zmínky o mě! — Stavil jsem se Benta, který měl chlapec drama pro mě, hung out až v jedenáct, pak chytil taxi a zamířil domů.

Byla to dobrá noc, hezký konec pomalé víkend, a já běžel nahoru po schodech do budovy se cítím volná a šťastná náručí, houpání chytit—a sakra. Otočil jsem se na místě a sprintovala po schodech dolů, mával rukama agresivně a křičí na taxík, který pokračoval v jeho veselé cestě blok, moje spojka ležící v jeho zadním sedadle. Zamumlal jsem řádku z obscénnosti, dupání nohou uprostřed ulice. Zatracený turistické chybu, kterou jsem neudělal, protože můj první měsíc ve městě. A teď, neměl jsem nic, ale můj mobil. Žádné klíče, žádné peněženky, žádné peníze – dvacet, v kapse předán taxikář s svěží drobné si nechte!

Jsem vlekla po schodech nahoru a opřel se o dveře, tak jsem zavolal Taxi a Limousine Commission. Po deseti minutách jsem se dozvěděl, že jediná šance, jak se dostat zpátky svou tašku je podáním ztracený předmět zprávy osobně během běžné pracovní doby. Hodiny, když jsem čekat, že se na Nicole každé zavolání. Agent navrhl jsem počkat den nebo tak, aby dát taxikáře na čase otočit. Pravdu. S mým štěstím, další čtenář bude klouzat na zadním sedadle a rozhodnout, aby se můj nádherný Celine spojka pro sebe. Jsem trochu vzlyk a poděkoval agent pro její pomoc.

A jak jsem byl visí, jeden z mých sousedů otevřel dveře do haly a já vděčně vklouzl dovnitř. Alespoň jsem mohla jít domů.

Výtah byl do půlky, než jsem si uvědomil, že jsem neměl způsob, jak se dostat do mého bytu. Tajný klíč jsem nechal na Benta a Cammie — uvízl pod koberec, po noci se málem dostal mě vystěhován za to, že opilý a hlasitě na můj dveří — použil jsem je před týdnem, protože jsem nedokázal najít klíč od domu v hlubinách kabelky. A teď, to byl v mém bytě, stále sedí na mé kuchyňské lince, čeká jít zpátky pod rohožku.

Vystoupil jsem na podlahu stejně, strávil celé dvě minuty zíral na mé zamčené dveře, než jsem se smířil s tím, že tam byl opravdu jednou z možností.

A to bylo, jak jsem skončil stojící na Cartera dveře těsně před půlnocí. Nebylo to o sexu, přísahám, já to nebyl.

Alespoň ne zpočátku…

Napsat komentář