Jak jsem se Dostal Zpátky na Koně Po Zničující Rozchod

Rozchody jsou těžké, zvláště, když se spálíte od chlapa. Je to jako popálení od kulmy — bolest je okamžitě intenzivní, pak jste odešel s bodání připomenutí týdnů, a to není plně léčit bez léčby nějakého druhu, než jsi opustil zjizvené. Pro mě, že léčba nepřišel ve formě masti nebo dokonce i terapeut. Místo toho, tři dny po prvním bodnutí náš rozchod, pochází ze zvířete, která stála asi 15 metrů vysoká, měl čtyři kopyta, hřívu hezčí než Gisele je, a svalnaté postavy, která se rovnala Hercules. Moje léčení přišel z koně.

Carly Cardellino

Já věděl, že ten chlap, se kterým jsem chodila dva roky — byli jsme spolu jeden a půl roku. Byli jsme pohádka šťastný, ale nebyl připravený na závazek. On byl vždy nadšený o plánech do budoucna pro nás, ale nikdy po, nebo tvrdí, že potřeboval více času v naději, že jednou by mohl být mužem mých snů — muže svých snů, i. Tak jsem se rozešel.

Šest měsíců poté, co jsem mu řekl, že jsem nemohl udržet když ho vidím (a uřízl kontakt s ním), jsem ho viděla tváří v tvář v akci. Tak jsem ho ignoroval (Co jiného jsem mohl dělat?), ale o několik dní později, jsem se probudil na text od něj, že číst: „nemůžu s tebou mluvit.“ Můj tep zatřásl mé tělo. Je to konečně změní své způsoby a usadit se? Myslel jsem, že.

Potkali jsme se až druhý den a omluvila se a plakal, ale většinou se zasmál. Slova k Taylor Swift je „Věděl jsem, že Jsi Trouble“ okamžitě začal hrát na smyčce v mé hlavě. Cítil jsem, falešné sliby, ale měl vysoké naděje. Místo slušně odmítal, že dostat se zpátky dohromady a odcházel s mou důvěru vysoká, řekl jsem mu, že jsem ho minul a my jsme strávili zbytek dne spolu. A to, přátelé, je to, co myslel svým srdcem namísto hlavou vypadá.

Měsíc po dávání „nás“ jiný jít, byl jsem frustrovaný, protože jeho činy ještě nebyly podšívka s jeho slovy. Já bych poslat text, který nedostal, vrátil se na hodiny, jen aby si potopa výmluv, proč se nemohl dostat spolu mluvit o tom, co se děje. Volal jsem mu z práce, jeden ve čtvrtek a skončila věci. Náš druhý rozchod bolí víc než první, ale co bolí nejvíc, bylo, že on jen mě nech jít. Nechtěl bojovat za nás. Byl jsem v podstatě žije Phil Collins píseň.

Když jsem přišla domů, jsem se zhroutila. Seděl jsem na gauči a snažila si všechny slzy. Cítil jsem zmocněn převzetí kontroly nad situací, ale to nestačilo k překonání, jak jsem byl smutný. Potřebovala jsem nějaký „mi čas“.

Byla jsem na koních celý život. Můj táta vyrůstal pomoc na svého strýce farmě a miluje jízdu na koni. Když jsem byl malý, on a já bych jezdit na hodiny jsem byl a i nadále být nebojácný jezdec, a že na koni je moje šťastné místo. Věděl jsem, že když jsem pocit, dolů, nejlepší způsob, jak se cítit lépe tím, že zvedne sám na zadní 900 kilové zvíře a běží na plné obrátky. To byl způsob, jak se dostat přes můj žal.

Bob Lebowová

Následující neděli jsem cestoval do místní stáje, vylezl na Quattro, kůň obvykle jezdit, a Bob Trail Průvodce a odjel jsem na tři hodiny jízdy. Být na vrcholu něco tak silný, dal mi adrenalin a pocit svobody, že nic jiného by se — zejména při Quattro vyrazil tryskem. Zaměření nutné, jen aby zůstal na běžící zvíře, vlastně mě ten rozchod zapomenout úplně.

Dojeli jsme nad West Milford, New Jersey, a jakmile jsme byli klusem, cítil jsem, mé srdce zašívání. Viděl jsem svět z jiné perspektivy. Na koni Quattro, jsem si uvědomil, že ve vztahu, nemůžete změnit někoho, kdo nechce měnit, takže to je nejlepší prostě vzít otěže svého života. Věděl jsem, že bych se přes to dostat.

Na autobus zpátky do města, cítil jsem se silnější, než když jsem přišel do stájí. Dokonce jsem se cítil dost pohodlně, po tuctu na koni sezení s Quattro a Bobovi dostat se zpátky k randění. Před pár týdny nebaví jezdit sám, dokonce jsem si pozval nového chlapa, do stáje se mnou a měli jsme výbuch. Myslím, že můj život není takový Phil Collins píseň po tom všem.

Napsat komentář