Jak jsem se Dostala Odvahu Vzít Velký (Masivní, Obrovský) Životní Krok

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Přišel jsem ztratit svou práci dříve. Naposledy, Nicole poměr s paulem, je to, co zachránil svou práci a dostal mě vychovávat. Zdá se, jako karma přijde zpátky kolem této záležitosti bude věc, aby mě vyhodili a poslat svůj život do vývrtky.

Čekal jsem, že plakat na cestě z Nicole. Čekal jsem i slzy. Ale místo toho, mé boty klapaly po hlavním schodišti, jsem se cítil svobodný. Paulo a Nicole poměr visel jako černý závěs nad svým životem. Byl jsem tak unavený krytí pro ni, pro klamání Clarke, za lží. Teď, přesto, že je nezaměstnaný, bez vyhlídky v nedohlednu, jsem se cítil dobře. Co mě dostalo nejvíce byl Chanel. Kdo by teplo její mini filety na ideální teplotu? Kdo by tajně vyhodit skřípavý oblečení s odpovídající botičky, které nenáviděla? Kdo bude hrát přines s plyšovou pandu milovala?

Byla to hloupá věc na starosti. Chanel by být v pořádku. Ona by dostat novou chůvu, která by vyzvednout její hovínka v levandule-vonné sáčky a nezapomněl jí štěně pedikúra schůzky.

Podíval jsem se zpátky, těsně předtím, než jsem otevřel těžké dveře za poslední dobu. Otočil jsem se a podíval se na tři úrovně. Nicole stála nahoře, ruce na zábradlí, její hlava se otočila na mě. Stáli jsme tam na chvíli, a čekal jsem. Pro ni to říct, „Počkat! Udělal jsem chybu!“ nebo „nechoď! Nikdy nenajdu tak pečlivě organizovaná a krásnou asistentku už nikdy!“ ale ona samozřejmě řekla, že nic. A řekl jsem, že nic. Otočila jsem klikou, vytáhl na dveře, a vstoupil do teplé New York sun.

Carterová seděla na schodech našeho bytu, když jsem šel nahoru. Jeho košile byla pryč, svaly v zádech, táhnoucí se jako on zakloněnou studené modré Gatorade. Viděl mě a hotových sip, stoje jako otřel si ústa hřbetem ruky, jeho abs utahování s pohybem a mé oči klesl na jejich vlastní vůle, než zvedání zpět do jeho očí. Usmál se. „Hej, big city. Překvapený, že tě vidím během dne.“

Pokrčila jsem rameny, řazení kabelce popruh na rameno. „Ztratil jsem práci.“ Slova vyběhl v pohodě a nedotčený, jako ta dívka, kterou jsem bývala, ten, pro koho peníze tekly jako rozbitý hydrant na ulici. Díky bohu, že jsem pracoval tak, že jsem neutratil žádné skutečné peníze v měsících. To prasátko by mě držet po dobu alespoň tří měsíců, aby se mi v mém bytě, dokud jsem mohl najít jinou práci. Cítil jsem, Maserati za mě, jeho lesklé červené barvy a vysmívá se mi. Bez ohledu na to, co jsem se nechtěl ptát Vic pro pomoc.

„Jsi v POŘÁDKU?“ Carter se na mě podíval se opatrně, jako kdyby si myslel, že bych mohl explodovat do pláče přímo před ním.

Zasmála jsem se. „Jsem v pohodě. To bylo to nejlepší. Můj šéf — to bylo špatné situace.“ Usmála jsem se a jeho ústa následoval, tahal až v rozích. Snažila jsem se udržet oči na ten úsměv, aby se zabránilo otevření úst zející na jeho ramena, jeho zpocené hrudi, tón a svaly jeho paže, jak se opřel ruce volně na jeho boky. Jsem mohl myslet na tisíc způsobů, jak plýtvat s ním odpoledne.

„Dobře, pak, vzhledem k vaší zdarma termínem, proč nemůžu jít na oběd?“

Oběd. Naše první opravdové rande, navržená výhradně jemu. Ze všech způsobů, jak jsem si myslel, ze whiling pryč hodin s ním, skutečné rande nebyl jedním z nich. Jasně, že to může být škoda, datum.

Bylo mi to jedno.

„Jsem rád, že.“ Usmála jsem se.

Napsat komentář