Jaké Jsi Opilý, Podle Vědy?

My všichni máme, že přítel, který dostane agresivní, když zbytečně, křičí na popelnici, že to nechce pochopit jemnější body moderní architektury nebo Al Pacino se chová. Nebo ten přítel, který se tak řechtali, že i ten nejhloupější vtip pošle ji do padne.

Ale teď, díky velmi seriózní výzkum vědci na University of Missouri-Columbia, můžete kategorizovat do čtyř skupin, příhodně pojmenovaný pro dobře známé popové kultuře čísla: Ernest Hemingway, Mary Poppinsová, Pan Hyde, a zamilovaný Profesor.

Ernest Hemingway: Jménem pro slavný spisovatel a možná i více slavný pijan, lidé v této kategorii vykazují podobné osobnostní rysy, když opilý a střízlivý. Jako Hemingway jednou řekl, že by „pít pekel libovolné množství whisky, aniž by se opít.“ Čtyřicet procent z testovaných spadla do této kategorie.

Mr. Hyde: To je váš přítel, který se bude prát s lampou po pár pivech, pokud dostane šanci. Pan Hydes proměnit téměř k nepoznání lidí, když pod vlivem alkoholu. Podle výzkumníků, jsou „zejména méně zodpovědný, méně intelektuální, a více nepřátelský, když pod vlivem alkoholu.“

Mary Poppins: sladké ty, parta, ti v Mary Poppins kategorie se stal sladké, laskavý, a milující, když jsem opilý. To jsou kluci, kteří běží kolem baru propůjčuje objetí na cizí lidi a křičí, „mám tě rád, chlape!“

Ořechový Profesor: Tito lidé, jako Pan Hyde, také zřetelný rozdíl v osobnosti, když opilý. Ale místo stává nepřátelské, tyto introverti stane extrovertní. Oni odhodili zábrany a stát se více sociální, když pijí.

Nyní máte nový zábavný hru pití příště jste: rozhodnout, které kategorie každého z vašich přátel patří. Na zdraví!

Napsat komentář