Jak moc je to pro člověka, když se nechce dokončit?

Druhý den ráno, můj kluk a já jsme měli sex. Dočetla jsem, ale byl jsem tak vyčerpaný, že jsem lhal a řekl mu, že jsme museli zastavit, aby se do práce. Jak moc je to pro člověka, když se nechce dokončit?

Nebudu lhát: To může být docela nepříjemné. Nejsem doktor, ale myslím, že technické lékařský termín pro to způsobuje nepohodlí je modrá koule. Řekl, že nikdo ještě neumřel na to (to, co hrozný způsob, jak jít), a tam je jistě žádný zákon proti zastavení pokud již nejste v náladě. Plus, důvod, proč jste se dal na ukončení zasedání, zda to byl opravdu důvod, nebo ne, není pochyb o tom, dávalo smysl, aby se váš přítel. Muži mnohem lépe reagovat na logické argumenty, než my na emocionální ty.

Takže se nemusíte cítit špatně — šance jsou, váš přítel bude zapomenout na všechno o tom jednou, že je schopen práci dokončit. Nicméně, neměli byste z toho dělat zvyk. Fyzické nepohodlí, je menší ve srovnání s nelibostí, že se mohou cítit vůči vám nebo fatální ránu, by mohl způsobit jeho důvěru. Kluci ega jsou velmi zabalené v jejich sexuální zdatnosti, takže pokud budete mít zastavení midsex — i když je to výsledek toho, že jsem unavený z orgasmu — možná začnou ptát, jestli máte všechno, že moc zájem o něj. Takže ujistěte se, že věnovat se brzy vrátí s dlouhou, intenzivní, nadšený…no, budete na to přijít.

Napsat komentář