Jak mohu pomoci můj chlap zpomalit v posteli?

Můj chlap má dělat rychlé tlačení — jako jackrabbiting — být schopen orgasmu při sexu. Jak ho mohu dostat na vrchol, aniž by museli jít přes to pokaždé, když?

Váš chlap pravděpodobně králíci, protože všechno to tlačení vytváří hodně tření, které musí produkovat dostatek sexuální napětí dosáhnout orgasmu. Šance jsou, že je tak zaměřena na snaží vyvrcholení, on si neuvědomuje, že tě to nebaví.

Když nechcete, aby jen dát brzdy na něj, když je v urputných bojích vášně, se můžete dostat ho zpomalit tím, že umístí své ruce na jeho hýždě ovládat jeho pohyby.

Můžete také experimentovat s různými pozicemi. S tebou mít sex na vrcholu, takže si můžete nastavit tempo. Nebo ho nechat vstoupit do vás zezadu, jako pejsek stylu, nebo ležel na vrcholu, z nichž oba umožňují mu hlubší vniknutí. Hlubší a delší tyče, více tření dostane, tak on nebude mít na zajíce.

Dalším způsobem, jak přidat tření: Dělat Kegels — rytmické stahy vašich svalů pubococcygeus (stejné, které používáte k zastavení průtoku moči) — když je uvnitř vás.

Také, pamatujte, že to může být těžší pro muže na vrcholu v případě, že sex se stal rutinní. Někdy, trochu novinkou a svěží smyslové stimulace — věci, jako mluvit sprostě, role-playing, i sex v jiné místnosti — je vše, co má amp jeho vzrušení tak, že nemusí pracovat tak tvrdě k dosažení cílové čáře.

Napsat komentář