Jak mohu Udržet Těhotenství v Tajnosti?

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

To byl ClearBlue těhotenský test, který dělal všechno snadné. Ne jeden nebo dva řádky, ne on-line návodu k lovu dolů. Jen jednoduché slovo, zobrazí se v horní části. TĚHOTNÁ. Já to čekal, věděl, že někde hluboko uvnitř, co by se říci, ale já jsem stále vdechnutí prudce, ruce roztřesené, jak jsem sevřel hůl tvrdší. Ještě jsem udělal krok zpět, ramena bít do zdi koupelny, ručník tyče kopání do mé páteře.

„Čas vypršel.“ Hlas ozval se za mě a skočil jsem, obrátil se k vidět hasiče, ramena zabírají celý sál, jeho tvář všechny obchodní a žádný soucit. „Musím tě dostat ven.“

Schoval jsem se držet v ruce. „Jen chvilku.“ Jeho tvář ztvrdla. „Třicet sekund.“ Slíbil jsem, krčí se a tápání za toaleta, ruce klouzat po podlaze, ujistěte se, že nic jiného padl. Nacpal jsem to všechno, včetně testu, do kabelky a zavřela klapky, posuvné mé ruce skrz popruhy a objímání to proti mému tělu. „OK, jsem připraven.“

Nicole byla těhotná. Není divu, že byl tak šílený pro mě, aby si na rovinu, pro mě, aby si její kabelku. Není divu, že Chanel byl druhý na seznamu věcí, které mě potřebovala najít. Pokud někdo našel test, jestli slovo a fotografie unikly … myslel jsem, že Clarke a jeho reakce. Myslel jsem, že Paulo a můj svět byl trochu tmavší.

Kdo byl otcem? Věděla? Snažil jsem se, aby si to spočítejte, snažil se přijít na to, jak dávno jsem viděl Paulo, a to až do její ložnice … časový rámec pracoval. Pro oba z nich, a to buď z nich. Někde v jádru všeho, byl vtip. Kondom královna otěhotnění? To bylo horší děj než všechny ty filmy Nicole udělal.

Co by ti řekla Clarke? To byla moje další otázka. Ona opravdu nikdy přijít čistý s ním? Byli ona a Paulo opravdu konec? Příliš mnoho věcí k přemýšlení. Příliš mnoho konfliktů, které nebyly problém. To byl důvod, proč jsem musel přestat. Musel jsem se dostat ven z tohoto dramatu, přestat mít etická dilemata. Všechny tyhle kecy měl jít pryč s mou novou práci na place. Nechte to na Nicole k poklesu drama přímo do klína. A nechte mi to tady, připraven vzít to.

Hannah na mě čekal, Chanel v náručí, a snažil jsem se usmát, drží na kabelce.

„Díky bohu,“ zašeptala, mobilní telefon, aby jí do ucha a ona přikývla směrem k ní auto. „Připraven?“ Přikývla jsem, moje ruka pevně na Birkin je zvládnout.

Děti by měly být oslavován. Miloval a cenil. Měla bych být nadšená, pro ni.

Místo toho, lezení zalesněné kopce k autu, jsem se cítil špatně.

Napsat komentář