Jak mohu získat ho se mnou mazlit po sexu?

Po můj přítel a já mít sex, vždycky spěchá, aby jeho spodní prádlo zpět. Jak se mohu dostat ho, aby si chvilku a tulit nahý se mnou?

Počkejte chvíli, jsem trochu zmatený: Je on spěchá, aby dal jeho šortky zpátky na, a pak mazlení se s vámi, nebo je on spěchá, aby dal jeho kraťasy a vyhnout se mazlit úplně?

Pokud je to to druhé, je to, co říkám-a-vnější: jakmile je po sexu, je to v podstatě nahoru a ven. Může to být proto, že má hodně na srdci a neví, jak se uvolnit a užívat si večera. Nebo, to by mohlo znamenat, že není tak do vztahu, jak si myslíte, že je: že jde do postele s vámi, ale nezůstanu tam. Pokud je to ten případ, řekni mu, že bys chtěla přitulit a cítit blízko po sexu. To je skoro pobuřující požadavek, tak jestli nemůže — nebo nechce — být v souladu, že to asi není to stojí za váš čas stejně.

Ale, předpokládejme, že je na mazlení, a on má takový zvláštní zvyk, že spěchá, aby dal jeho boxerky na po skutek. Dovolte mi ujistit vás, že to není tak divné, jak si myslíte. Více než pravděpodobné, že je to osobní hygieně. Po sexu, mnoho lidí cítí mokré, lepkavé a nepříjemné, a chtějí, aby “vyčistit své nevyžádané.” A pokud měl na sobě kondom, on se bude chtít dostat ze rychle a ručník dolů. Jakmile je venku z postele, uklouzne na jeho spodní prádlo před uklouznutí zpět mezi listy, protože to z něj dělá pocit, čistší, nebo možná, že prostě nechce, aby se přilepená na mokré místo.

Je také možné, že váš muž má tělo image problémy. Někteří kluci mají sex, zatímco na sobě T-shirt, protože jsou rozpačitý o jejich muž prsa nebo jejich hmotnost, například. Možná, že váš muž dává jeho šortky zpět jen proto, že je nejistý o velikosti jeho penisu. To je jedna věc, aby vám ho vidět, když on je vzpřímený, ale on mohl cítit jako scvrklý-up koktejlové frank po ejakulaci.

Třetí možnost, i když vzdálený: Že je simulant a nechce vidět, že má stále erekci, tedy cover-up. Ano, muži mohou předstírat (často, když jsou ve stresu nebo na léky, jako jsou antidepresiva, která dělá to těžko k orgasmu).

Moje rada: nenechte se tlačit ho o vysvětlení. Příště vrátí na posteli jen v boxerkách, dejte ruce dolů, tam, hladit jeho penis, a říct mu, jak moc milujete, dotýkat se ho, a jak dobře se cítí. Pak, ať vím, že byste raději, kdyby se přitulit se s vámi sans šortky, a že mazlení s ním nahý, by se budete cítit více spojen.

Pokud se vám stále nedaří přesvědčit ho, aby jeho šortky, zapomeňte na spodní prádlo a zaměřit se na mazlení. Koneckonců, na sobě boxerkách do postele je skoro fatální chyba. Tak dlouho, jak on se chová jako milující, starostlivý přítel, nenech se trochu tkaniny se mezi vás dva.

Napsat komentář