Jak mohu získat můj člověk více komunikovat v sociálním prostředí?

Byla jsem s mým klukem za více než dva roky, a nedávno jsme se přestěhovali do nového města. Udělal jsem nové přátele a chcete jít ven, ale je to totální pecivál. Když jsem přetáhněte ho spolu, on je ve špatné náladě, a když jsem ho tam nechat, mám pocit viny. Má nové přátelé a je tak kritická jiných lidí, zajímalo by mě, jestli někdy bude. Jak mohu zastavit pocit, jako vězeň, aniž by zničil náš jinak skvělý vztah?

Obrovské životní změny, jako je stěhování do nového města, může být vzrušující pro jednu osobu, ale děsivé pro další. Tvůj přítel nemá své přátele a rodinu, aby se cítil v bezpečí. A tak, na rozdíl od tebe, on může potřebovat nějaký čas na přizpůsobení.

Nicméně, velké změny může také svítit do očí bijící pozornost na aspekty člověk si možná ani nevšimli předtím. Možná jsi tak zaslepená láskou, neuvědomil jste si, že jste, ve skutečnosti, seznamka Shrek. Takže místo toho, nutit jej, aby socializovat se svými přáteli, si nové přátele jako dvojice. Pokud má koníčky — Dungeons and Dragons, hádám — navrhnout vstup do klubu nebo týmu společně.

Váš člověk nemůže mít obojí. Buď on reaguje na vaše promyšlené návrhy, aby se více stýkat nebo že vám umožní dělat svou vlastní věc, aniž by jste špatný pocit o tom. A omlouvám se říci, že pokud se věci nezmění, to si děláte srandu, nazývat to vztah.

Napsat komentář