Jak Moje Přítelkyně Mi Pomohl Pádu v Lásce S Anální Penetrace

Tohle nebylo poprvé, co moje přítelkyně se snažil strčit prst do zadku, a to nebude poslední. Vydechla jsem.

„Uklidni se,“ řekla.

„Já jsem klidná!“ Trval jsem na tom.

„To nebude, aby se vešly pokud se budete držet zaťaté. Dýchat“.

„To nebude, aby se vešly, protože jsem příliš těsné.“

„Jsi příliš těsný, protože pořád zaťaté.“

„Sakra. Prostě přestat. Jen zastavit.“

„Musíte si to zkusit na vlastní pěst,“ řekla, zatímco jsem tam seděla nahá a naštvaná. „Dostat se pohodlně sám se sebou, než budeme pokračovat.“

Jsem bisexuální muž, a já jsem měl dna jednou s mužem. Chodili jsme spolu několik měsíců, v té době, a byl obvykle na dno, ale od té doby jsem ho měla opravdu ráda, myslela jsem, že ti to oplatím. To byl všichni-kolem průměrné zkušenosti: byl jsem příliš opilý, to bolelo, myslel jsem, že jsem musela na záchod, a já se pořád ptala, jestli jsem byl pooping na něj. Nakonec prasklo, „Zachu, pokud jste hovno, hovno. Hovno se stane.“ (Slovní hříčka zcela určen.)

I když jsem byl většinou top, muži bych chodila, vždycky se mě zeptal — ve skutečnosti spíš jako prosil mě — na spodní části. Po tomto ne příliš dobré zkušenosti, vždy jsem odmítl. Já jsem měl příliš mnoho strachů, bolestí, která je ta hlavní. Myslel jsem, že to nebylo pro mě.

Ale když moje přítelkyně mi řekla, jak vzrušující zjistila, zálivka, slíbil jsem, že mu ještě dám šanci. Nejen pro ni, ale pro mě. Řekl jsem si, musí být něco chybí. Queer muži přísahali, že podle dna od úsvitu člověka. Moji gay přátelé mi řekl, že tam nic není příjemnější, než správné stimulaci prostaty. Miliony lidí se nemůže mýlit, že? Potřebovala jsem to zjistit.

Takže další den při sprchování, dám kondicionér, na můj ukazováček a strčil ji přímo tam. Jsem stále zaťaté, ale o něco méně. Konečně, celý prst vejde, ale nemohl jsem se pohnout. Bylo to příliš nepohodlné. Co je tak příjemné o pocit mírně zácpu? Jsem si říkal pro sebe. Proč lidé, jako je tento? Co dělám špatně? Ale já jsem nebyla připravená to vzdát. Chtěl jsem cítit, že celé tělo orgasmus, že jsem slyšela přichází jen z bytí proniknout. Byl jsem rozhodnut věřit humbuk.

Příště jsem se snažil se svou přítelkyní. Po několika pokusech v různých pozicích, se mi konečně podařilo uvolnit dost pro ni, aby se její prostřední prst uvnitř mě. Položil jsem se zády na postel, nohy ohnuté, a to začal cítit … pěkné. Jako masáž, kromě uvnitř mého těla. Uvolnil jsem pro ni dost, aby skluzu její ukazováček tam taky, a to je, když jsem se začal cítit opravdu dobře. Drželi jsme to pomalé a mělké prvních pár krát. Po tom, jsme začali experimentovat s hračkami a přišel na to, co bylo nejlepší pro mě. Tenké, dlouhé, střední-rychlost, a vibrační — v případě, že jste byli zvědaví. Já bych orgasmu téměř okamžitě, když vstoupila do mě. Začal jsem mít orgasmus, který se šíří přes celé moje tělo jako pulzující elektrický šok, místo jednoduché orgasmy lokalizované na moje nádobíčko.

Konečně jsem pochopila, co všechno ten poprask byl asi. Jsem plně věřil humbuk.

Náš sexuální život začal nabírat nový a velmi příjemný tvar. To otočil ji na mě vidět v euforii, sténal hlasitě. (Evidentně jsem vokální dně.) Líbilo se jí to. Milovala jsem to. Přepínání kdo byl pronikl a kdo byl pronikající byl skoro jako spát s někým novým — stejně příjemné, ale plní úplně jiný rozsah emocionální potřeby a sexuální touhy.

I když ten vztah nevydržel (z jiných důvodů), moje láska, dna ano. V roce od mé ex-přítelkyně mi pomohl zjistit, anální potěšení, jsem dnem s mnoha muži a pár žen. Dna se ženou, jsem zjistil, vůbec není jako dna s člověkem. Když ženy hrát s mým zadku, to je velká věc. Je to věc. Je to perverzní. Ale nemusí to být. Nic je ve své podstatě perverzní o análních hrátkách. Když budu mít anální sex s mužem, je to jen sex. To je to, co sex je pro nás. V dnešní heteronormativní společnosti, kde pokud člověk má rád anální hrát, že musí být gay (ne), mnoho heterosexuálních žen, mají strach, aby se mě zeptat na dno, bojí urazit mě nebo učinit předpoklad o mé sexualitě. Věc se má tak, že jsem bisexuální, ale těší anální penetrace nemá nic společného s tím. Zamilovala jsem se do dna během sexu se ženou, a jsem si jistý, že spousta heterosexuálních mužů se to taky líbí. Za zeptání nic nedáš, ne?

Dna, teď se stalo něco, že je důležité nejen můj sexuální život, ale důležité pro můj blahobyt. To ze mě udělalo lepší a lepší přítel ženy. Nejen, že jsem si více uvědomují fyzické mechaniky (já vám zaručit, že váš přítel nebude nikdy vrtačku vás znovu poté, co jste pronikl s ním), ale cítím se více spojen k ženám, já jsem s intimní.

A někdy, když jsem měl těžký den v práci, já jen chci, aby si vyzkoušel sexy ženu. Co můžu říct? Muž má své potřeby.

Napsat komentář