Jak odstranit tuk z břicha?

Jen tisíc brušákov den? Jistě by bylo hezké, kdyby to bylo možné zhubnout pouze z břicha. Většina lidí má najviditeľnejší tuku.

Nicméně, problém je jen, že to je najviditeľnejší. Tuk několik nacházejí všude, například v břišní dutině, na rukou, nohou nebo obličeje, to je tam, i když méně než na břiše, ale je to tam.

Podpora spalování tuků Snídaně

Snídaně představují nadace. Pokud metabolismu ráno začíná, tělo bude odměnou vám s zvýšení spalování tuku po celý den. Vynechání snídaně špatně ovlivňuje zejména mozku. To je, když se tělo, které po probuzení očekává se, že dodávky energie budou dostatečně nabít. Pokud ne, pošle tělu signál, aby se všechny tyto kalorie jsou odloženy do zásoby – pro jistotu.

Citrusové plody a papriky

V citrusoch a v paprike je velmi velké množství vitaminu C, které může při cvičení, spálíte až o 30% více tuku.

Ryby

Losos, pstruh, tuňák a dokonce i sardinky jsou bohatým zdrojem nenasycených omega-3 mastných kyselin, které mohou zvýšit metabolismus a spalovat nahromaděné tukové zásoby v těle mnohem rychleji.

Zelený čaj

Zelený čaj je bohatým zdrojem antioxidantů zvaných katechiny. Je známo, že jejich kombinace s kofeinem stimuluje metabolismus a urychluje proces spalování tuků.

Spát

Pokud budete spát příliš málo, nebo naopak příliš mnoho, a zapomenout na ploché břicho. To může být centrální nervový systém, který postrádá dopaminu, což vede ke zvýšení maškrtenie a výsledné hmotnosti tuku.

Efektivní pohyb? Vsadit na intervalový trénink

K odstranění tuku, je nutné změnit stravovací návyky. Nicméně, do značné míry jsme se k tomu, to může také intervalový trénink, který vám nyní I já.

Intervalový trénink

V tomto typu tréninku jsme zvýšit metabolismus a naše tělo začne spalovat tuky rychleji. Velké plus je také doba, po tréninku naše tělo spaluje přebytečné tuky i po cvičení.

Na výběr máte jakékoli cyklické činnosti. Vybrat takové pohybové aktivity, které bude bezpečné pro vás vzhledem k současnému stavu tělesné zdatnosti. Můžete si vybrat z následujících aktivit: kolo, orbitrek, veslování, skákání přes švihadlo, běh atd.

Struktura školení

Na začátku tréninku, je důležité, aby řádně zahřát. Žádné nudné aerobní cvičení, cvičení se nemusíš, je pár minut a jde na to. To by mohla vypadat struktura vaši příští trénink: warm-up (4-5 minut), time lapse sprinty (15-20 minut), napájecí a stabilizační cvičení – ideálně s vlastní vahou (30-45 minut) a strečingové cvičení (5-10 minut).

Time lapse sprinty

Jeden interval představuje dobu 30 sekund zcela plná, jako vládzete a 60 až 90 sekund velmi pomalé. Tyto intervaly uděláte celkem alespoň 8. Tento typ školení pouze třikrát týdně, protože pokud se jim opravdu plný, bude to stačit.

Výhody intervalového tréninku

Efektivně snižuje množství tělesného tuku, zvyšuje svalový tonus, zlepšuje výdrž a výkonnost, zlepšuje stav energie a zvyšuje činnost libida.

Zdroj fotografií: adidas

zdravedesiate

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Posilňovanie šikmých svalov. ako na to? prečo ich vôbec posilňovať?Posilování šikmých svalů. Jak na to? Proč vůbec posilovat?

Při posilování šikmých břišních svalů často opomíjen. To je velká chyba. Je to díky tomu svalom můžete mít krásné a silné pás.

Ako behať, keď chcem schudnúť?Jak běhat, když chci zhubnout?

Jaké běhu na výběr, aby jeho tělo spálili co nejvíce tuku? Je lepší spustit intervalovo na čas nebo vzdálenost?

30-minútový hiit tréning, ktorým spálite tuk30 minut HIIT cvičení, které spalovat tuk

Největší výhodou HIIT je, že to trvá asi 30 minut nebo méně. To umožňuje téměř každému, aby odcvičiť získat skvělý trénink, i když máte jen málo času.

Napsat komentář