Jak Přežít Špatný Sex Letech?

Tony Kelly / Folio-id.com

Když mi bylo 22, jsem dostal práci, psaní a sex kolony pro alternativní noviny. Byl jsem jen ze školy, konkurz na filmy a hraje zároveň podporovat sebe jako temp (volal jsem si svůdnice — temp a herečka), a v noci, vyzvedla jsem fobii ze závazků bubeníků a vzal je zpátky do svého bytu zklamáním pro adaptéry. Byl jsem zaneprázdněný, ale osamělý.

Jeden den, vzal jsem si výtisk New York Stiskněte tlačítko z „green box“ na rohu ulice, a přečtěte si to u stolu během oběda. To byl naplněn depresivní, vtipné first-person sloupce: neurotický ženatý otec v terapii, misantropické jeden chlap domina. Cítil jsem spřízněnost s těmito zoufalců, kteří se našel způsob, jak přeměnit utrpení na humor. Jsem psal, chvástat se nazývá „Blow-Up Přítel“ a poslal to tam. V něm, toužila jsem pro přítele, jehož rameno jsem mohl plakat po těžké noci, ale kdo jsem mohl vyfouknout, jakmile se dostal nepříjemné.

O několik týdnů později, mám práci, psaní dvoutýdenní sloupec. Můj editor nikdy nařídil mi, abych psát o sexu, ale on jmenoval můj sloupci „Ženské Problémy“ a řekl, „mám pocit, že to bude neobyčejně illustratable.“

Najednou jsem měl záminku dát se dohromady s ještě více nevhodné lidi! Více nepřátelské a nepolapitelný, tím lépe. Viděl jsem ji jako své poslání, aby byli odvážní, aby popsal všechny své odpojen, tápání stanoví, hledat zkušenosti pro dobro všech svobodných žen, kteří neměli sloupce.

I když působí v experimentální hrát, jsem se setkal sexy, starší dramatik, který mě vzal do svého bytu a masturboval přede mnou, křičel, „Jste zjistil, že moje slabost!“, když přišel. Potkal jsem heroinu šňupat harmonikář, kdo nemohl přijít, protože drogy; roztomilý hippie ten, kdo mě naučil, jak stimulovat jeho prostaty; cynický komediant, který ze mě dělal srandu, se snaží, aby se s ním. Na různé lidi žádosti, oblékla jsem se do roztleskávačka a sestra oblečení pro sex. Spala jsem se dvěma členy jedné kapely ve stejném roce jen proto, že jsem mohl. Psal jsem o všechny z nich.

Ale byl jsem opravdu psát o sobě, mé zvláštní kombinace sexuální chvástání a bezradností.

Na rozdíl od uptown set „Sex ve Městě“, který běžel v tony New York Observer, můj sloupek měl trochu glamour a často chybí orgasmus. Někdy to bylo proto, že ten chlap to bylo jedno. Často to bylo proto, že jsem mu neřekla, co mám dělat. I když jsem nikdy svou frustraci explicitní, přišel mezi řádky. To nebyl sex pro potěšení, byl to sex za něco jiného — ale já ještě nebyla jistá, co to bylo. Vzrušení? Povstání? Láska?

Můj fyziologické zklamání bylo často následuje emocionální zklamání, když mé pokusy o plánu na druhý den (to by mělo za následek lepší sex), se ukázala jako marná. Někdy kluci byli tak krčit vyvolávající v jejich odmítnutí vedení, zdálo se, že věděl, že jsou krmiva. Herec opustil svůj byt před snídaní, řekl, že musel jít stavět police. Broadwayský režisér vzal mě do Philadelphie, aby setkat se svým otcem; dní později, když se rozhodl smířit se s jeho ex-přítelkyně. Francouzský hudebník (který nechtěl vztah), řekl, „jsem jako kočka. Musím vstoupit a opustit pokoj jako já, prosím.“ Myslím, že místnost byla moje vagína.

Jak jsem předala všechny ponižující detaily, aby moji čtenáři, začali vážit v sekci Písmena z papíru. Jeden člověk napsal, že bych měl přestat chodit „do nebe volající poražení.“ Další doznal za „více no‘, méně wallowin‘.“ Žena, naštvaná, že jsem honil debil, zanotoval, „Amy, zastavte to hned teď! On přijde jako úplný blbec, přesto si po celou dobu svého příběhu, jít přímo na víře v něho!“

Já měl řecký sbor New Yorku cizích lidí mi říká, vytáhnout hlavu z prdele. Mohli vidět, že jsem chodila s muži, kteří by mě nikdy nebudeš milovat a kdo nebyl dobrý v posteli. A moje chování bylo horší — nejen, že se-naha-ve-dvou-hodin-setkání část, ale ta část, kde jsem si pohladil čelo toho chlápka po sexu a řekl: „nebylo By vtipné, kdyby jednoho dne jsme se vzali?“

Všechno tak špatné pohlaví mi najevo, že to, co jsem chtěl. Uvědomil jsem si, že kdybych neřekla, že chlapa, jak na mě přišel, on nemusí vědět. Pokud budu mít příležitostný sex, to by mohlo být i příjemné pro mě.

Když mám dohodu napsat román o sexu, publicista, sebral jsem se a odešel na papír. Chtěla jsem zpátky svůj život, a já jsem chtěl mít šanci na skutečnou lásku.

O několik let později, když mi bylo 28, potkal jsem pohledný zrzavý umělec. Pořád jsem čekala, až zase stinné, ale to se nikdy nestalo. Volal, když řekl, že on by, on vždy chtěl, aby mě viděl, a on navrhl, abychom se dočkat, až mít sex (jsme — za měsíc). V posteli, on se staral o mé potěšení. A on nebyl vystrašený tím, že můj sloupek. Vzali jsme se o rok později a teď mám 9-rok-stará dcera.

Jsem krčit se, když jsem si některé z chlapů, se kterými jsem spal, zatímco psaní mé sloupec, a vím, že tam byly časy, že jsem to použil jako záminku pro self-destruktivní chování. Ale jsem vděčný, že jsem dostal povolení, aby se všechny věci, které mladé ženy jsou řekl, aby být drzý, agresivní a loose.

Ale jsem vděčný, že jsem dostal povolení, aby se všechny věci, které mladé ženy jsou řekl, aby být drzý, agresivní a loose.

A i když jsem byl hrát roli, roli mi pomohl zjistit skutečné já. Real mě bylo romantické a zranitelné, a věděl, že nejlepší sex přišel po emocionální intimitu, ne dříve.

Když se dívám zpátky na můj sex-sloupec dní, nemůžu uvěřit, jak nezodpovědné a neuvážené moje možnosti byly. A ještě jako semi-slušný vdaná matka, chybí mi ten čas jako blázen.

Tento článek byl původně publikován jako „Přežití Špatný Sex Letech“ v Květnu 2015 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář