Jak se Dostat Hit Na Celou Dobu

\

Každý má přítele, který dostane hit na neustále — i když ona nemusí být nejkrásnější dívka ve skupině. Ať už ta mrcha (…nějak) si to uvědomuje nebo ne, je pomocí silent narážky, že muži, ze své podstaty těžko odolává.

„Více než 50 procent veškeré komunikace probíhá přes řeč těla a gesta,“ vysvětluje expertem na řeč těla Janine Driver. A to nebude trvat dlouho, aby velikost někoho podvědomě. „Chlap rozhodne do 7 sekund při pohledu na vás, jestli on chce s tebou mluvit.“ (Můžete udělat stejnou snap rozhodnutí o něm.)

Tlak může být, ale vyčnívající lákavý obraz v té malé okno času je vlastně docela snadné. Stačí použít tyto beze slov pickup triky a každý člověk, který má to štěstí, aby vypadat, jak se bude cítit nutkání pozdravit.

Šaty Vzrušení

• I přesto, pruhy a vzory jsou v právě teď, jeden odstíny zprostředkovat větší sílu a důvěryhodnost: Pevné barvy, rovný pevný člověk. Pokud jste houpací malé koktejlové šaty nebo jiné vyloženě sexy oblečení, vyhnout se všechny černé, protože to dělá vypadáš jako ne-nesmysl boss — zívnutí.

• Jemné nastavení vašeho oblečení — mluvíme rovnání ven pomačkané sukni, ne pečlivě nepouští vlákna-čistí váš celý outfit — ukazuje lidi, které chcete, aby se vypadat dobře pro ně, což zvyšuje jejich ego.

• Ano, muži najít podpatky sexy. Ale to jehlové je ještě víc sexy, když je to visící z nohou. Půl-off boty, ukazuje, že máte hravou mysl-set, a vy si nejste plánování na nikam. Ale pokud vaše nohy jsou zkřížené, když to uděláte (nebo kdykoliv jsou zkřížené, na to přijde), ujistěte se, že horní nohu, je ten, který je nejdále od něj chceš. Jinak bude mít dojem, že jsi uzavřená.

• Pro maximální muže, magnetismus, ukázat ramena, šaty bez ramínek nebo bez rukávů košile. Holá ramena závod, jeden si myslel, že vole je mozek: prsa. A tak dlouho, jak budete pracovat vaše ramena, pokrčit je dopředu někdy tak trochu, když potkáte chlapa pohledem. To napodobuje kolébání dítěte, a zatímco matka jeho dětí nemusí být to, co hledá po výbuchu bomby na Pití McGillicuddy je, že jeho mozek je stále těžké-drátové přitahovány gesto.

Kick Zpět a Relaxovat

• Opřete se o bar s jednou rukou, takže nemusíte vypadat tuhé nebo nepříjemné. Tužší stojíte, tím více budete vypadat jako ty nechci být obtěžován. A zatímco důvěra je sexy, neber si to příliš daleko tím, že stojí s rukama v bok. Možná si myslíte, že vypadat jako Wonder Woman, ale bez teplé kalhoty, stačí se podívat nepřístupný.

• Jste slyšeli výraz „díváte se na někoho.“ No, nedělej to. (Ve skutečnosti, snížení bradu mírně tak, že se díváte na lidi, je velmi koketní a svůdné.) A ne přes kotníky před vámi — to říká, kluci, chceš být radši někde jinde.

• Trochu plachý? Stojí uprostřed skupiny lidí — budete mluvit více a objevují se zvláště populární, což zvyšuje váš status v očích.

Napsat komentář