Jak se stát první česko – slovenskou Miss, MiniMiss Aerobik?

Holčičky, možná si říkáte, mám do toho jít, nebo já nevím, co mám vlastně očekávat a jaká je cesta k finálové dvanástke?

Hned na začátku vás musím uklidnit, že se stal první česko – slovenskou Miss Aerobic může opravdu každý z vás, ať už z české nebo slovenské republiky a nemáte moc 90-60-90 nebo vážit padesát kilo i s postelí. Hlavní je, že máte chuť jít na to!

Všechno začíná přihlášením se na různé zastávky česko – slovenské Miss Aerobic tour. To může být provedeno nejen prostřednictvím internetových stránek, ale také přímo se přihlásíte k odběru e-mailové adresy jednotlivých městech, kde jsou na turné v roce 2014 bude cestovat. Jejich seznam lze nalézt zde. Nicméně, ve vás hlodá červíček pochybností: "A proč je znamení, stane se něco"? Odpověď je jednoduchá – se stane být pouze cvičení vám může změnit celý život jen k lepšímu.

Ale pojďme pěkně od začátku…

Když se přihlásíte, a dělat to s vaší účastí vážně, určitě budeme vidět na jedné ze zastávek turné, které bude mít přibližně stejný scénář. Budeme cvičit a mluvit. První, co vás bude čekat čtyřicet pět minut klasického tanečního aerobicu, kde bude zkoumáno, jak jste na tom fyzicky. Po přestávce, kterou vyplní cvičení vaše případné nástupkýň – Minimiss, na vás bude čekat rozhovor s kolegou Petrem Vojnarom, nebo přímo se mnou. Porozprávame o tom, jak se máte, co děláte a možná to bude čas také pro některé další zajímavou otázku. Porota to vše bude bedlivě sledovat a nakonec určí, kdo postoupí do velkého českého nebo slovenského semifinále. Ano, to je, jak snadné to je. Prostě přijdete, zacvičíme, pokecáme a hotovo. Žádné dlouhé čekací doby-plýtvání.

Přiřadit, nic se neděje, protože se můžete zapojit do další zastávky tour, kde vám cvičení půjde lépe, nebo vám bude s námi mluvit. Jeden nepodareným pokus to u nás nekončí. Chceme dát šanci opravdu každý z vás!

miss

A co když bude?

Pak se spolu sejdeme ve velkém buď české, nebo slovenské semi-finále, kde budeme opět cvičit, mluvit s nimi, vy nám ukážete, co ve vás je a také péče o vaše tělo. To bude celodenní událost a na tomto semi-finále se můžete těšit v průběhu června.

Zde již, i když půjde na pevné, ale i kdyby přiřadit v konečném dvanástky, že to nebude ztracený čas. Oba si skvělý tréninkový den ve společnosti stejně nadšených slečien, podívat se do jiného prostředí a třeba seznámit se s jeho nový nejlepší přítel. Jak se říká: "Kdo nic nedělá, nic nemá."

Pokud se vám naopak podaří postoupit do finále, můžete otevřít cestu k dosud nepoznaným možnosti a bude záležet jen na vás, jak to může využít. Finále se bude konat na přelomu září, října. Nicméně předtím, než je samotné finále nás čeká to, co většinu finalistiek zmínil, nejvíce – série zaměřené finalistiek česko – slovenské Miss Aerobic.

Těch se bude konat opět v nejlepší sportovní a wellness hotely v české republice. Dozvíte se na nich, jak správně nalíčiť, učesať, oblékat, jak se chovat ve společnosti, jak se chovat, když mluví na veřejnosti a mnoho dalších věcí, pro které školení se obvykle platí velké peníze. Kromě toho vás bude starat tým profesionálů, který bude jen aby vás na finálovom večeři udělal největší dojem, ať už je to v plavkovej choreografie, nebo ve večerních hodinách róbe.

Co můžete říci o tom?

Neváhejte, přihlaste se a těšíme se na vás ! Možná jste jít do první česko – slovenská Miss Aerobic!

Zdroj: PR

Napsat komentář