Jak Se zbavit Někoho, kdo Jste Nedbale Seznamka

Vyberte si své místo moudře. Je to všední den, že není čtvrtek, nebo v pátek? Protože každý bar, pokud je to tak přeplněné, že musíte křičet. Drž se dál od kdekoliv, kde skupiny studentů umělecké školy dorazí ve stádech a Instagram své mango-koriandr margarity — budou si poznámky na jejich telefony a začlenit dialogue do jejich webseries.

Také drž se dál od míst, které mají pomalý služby. Těsně předtím, než jsem se rozejít s někým v baru, myslím, že všechny ty filmy a TELEVIZNÍ pořady, kde barman protagonista má, aby krok pryč tendenci naštvaná přítelkyně/přítel nebo nějaká jiná zápletka, jako Tegan a Sara hraje v pozadí, a já jsem postižených se obávají, že to bude trvat věčně, aby si nápoje a zkontrolovat. Je to jako by někdo chtěl jít na operaci, sledoval dva lékaři na Grey ‚ s Anatomy mají soap-opera boj ve stoje nad člověkem, jehož hruď je rozříznout.

Aby to pití, ne večeři. Pro lásku všeho, co je svaté. Pokud jste jako „První pojďme se držet za ruce a lžící,-navzájem krmit kuskus na hodinu, pak po večeři jsem to ukončím,“ ty jsou buď Leopold nebo Loeb a měj v pekle.

Měli by to být cokoliv dopravy musíte se dostat domů. Namažte se, že únikový poklop a sliiiiide.

Objeví brzy. Budete určitě chtít sedět a připraveni na rozhovor — to bude vyhodit vás pryč, když se objevíš pozdě a vyčerpaná a on už tam čekal. Stačí přijít 15 minut dříve a mít jeden nápoj, pokud máte pocit, jako to. Ne více než jeden, nebo jinde, když se ukáže, budete zapomenout na cenzurované verzi svého rozchodu řeči („nejsem na místě, na vztah“ nebo „musím se jen soustředit na sebe/svou práci/můj kakadu“) a prostě vybreptnout pravdu („nemůžeš udržet váš penis tvrdý,“ „Tvůj oblíbený seriál Burn Notice, jako tvůj oblíbený seriál VŠECH dob.“)

Pamatujte si, že dumping je něco jako pracovní pohovor — je třeba předložit určitou verzi sebe sama. V přijímacím pohovoru, kdy jsou jako „Co je vaše největší chyba?“ nedá se říct, že „já přijít do práce s kocovinou a mít tolik ochromující úzkost o rezervaci můj šéf hotelu a letu, které jsem se jen schovat formy v šuplíku ve stole pro měsíce a doufám, že budu pryč, když si toho všimnou.“ Ale také nemůžu úplně lhát a říkat, „jsem perfekcionista,“ protože to není pravda. Oba víme, to prostě není. V podstatě, řekněte, jak moc pravdy o tom, proč chcete ukončit to, jak můžete bez nepříznivých dopadů na člověka pocity moc. A vaše úvahy hlavně o vás, takže si nechci znepřátelit osoba.

Ne servítky. Strhni to jako náplast. „Nemyslím si, že bychom se měli vídat“ je docela efektivní, i když jsem také zjistil, že „mám nakažlivé stará šlapka v rozkroku“ snižuje potřebu vysvětlení o polovinu.

Nemusíte být ohromený tím, jak člověk reaguje. Stojí vaše země, i když vypadají jako nešťastné kotě zíral do protijedoucí světla na traktor-přívěs, což je velmi pravděpodobné.

Dip jako brzy, jak jen můžete. Protože je velmi pravděpodobné, že poslední rozhovor s člověkem, který kdy budete mít, a on je také doufal, že budete dostat tloukl dost smutné, ale intenzivní Bruce Springsteen-zpěv-„Dny Slávy“-esque Poslední Sex s ním. Dopij svůj drink, říct „já odsud měli vypadnout,“ a rezervujte si ho na vlak, který je super-pohodlně v okolí, protože si vzal můj geniální radu. Nebo jít do J. Crew, to opravdu nezáleží.

Nenabízejí zůstat přáteli. Všichni víme, jak to je, když jsme jako někdo, kdo chce „být přáteli.“ Poučit se z minulosti gut-trýznivou setkání, v němž jste byli v jejich kůži, a nepředpokládejte, že můžete bez problémů přechod do jednoho z těch smutných, one-sided platonický věci, kam jít na oběd s ním, když vaši přátelé kauci a on se stane vaše touhy, kastrovaný „opravdu milý chlap přítele“, který vám řekne, že vypadáte dobře v té košili a hledí příliš dlouho na svou tvář, když se dostanete vysoko a zdřímnout na gauči. Pokud se to stane později, to se stane — ale teď je to příliš čerstvé rozchod, aby bylo zdravé.

Napsat komentář