Jak si vytvořit štíhlá stehna?

Chcete vyvinut a štíhlé nohy? Vadí trasúce stehen? Musíte opravdu opřít.

Hezké nohy nejsou jediný způsob, jak cvičit. Dám vám radu, jak zhubnout a jak získat pěkné a štíhlé nohy.

Mýty o svalové

Pokusím se vyvrátit některé hluboce zakořeněné mýty. Vím, že někteří z nich jsou opravdu staré, ale z nějakého důvodu jsou stále naživu. Například, že díky těžké cvičení v posilovně, dostane žena vypadat svalnatej kulturistky. Ženy nemají hormonální vybavení získat co nejvíce svalové hmoty bez ohledu na zatížení v tréninku jsou používány. Problém velkého počtu žen, které nedělají žádné pokroky, je, naopak, nedostatek zátěže. V prvních několika měsících tréninku je, samozřejmě, použití malých měřítek v pohodě, ale pak svaly vyžadují větší pracovní zátěž. Pomalu zamést na těžší váhy tak, že jste neustále stimulována. Nebude masivní, to vám slibuji! Ale budete vypadat pevnější a silnější a lepší svalový tonus – tonus.

Dalším mýtem je, snížení tuku, pouze v některých místech charakter. Když chcete získat opravdu štíhlá stehna a pevný zadek, nepomůže vám k tomu ani miliardy drepov, výpadov nebo mrtvé tahy. Konečný výsledek bude svalové křeče, pretrénovanie a stále nebezpečí zranění od pretrénovania. Tuk se odstraní z celého těla, a, bohužel, míst, na které se nejvíce hromadí, boky, stehna, hýždě, jsou často poslední, ze které je tuk na odchodu. Buďte proto trpěliví a věnujte zvláštní pozornost tomu, co jíte.

5 nejlepších cvičení pro stehen a hýždí

Ženy by raději používat různé cvičení zařízení a sofistikované náčiní pro trénink nohou a hýždí. Jeden z nejlepších cvičení pro stehen a hýždí jsou útoky, protože jsou přímo zaměřeny na problematické oblasti stehen a hýždí.

Přejeďte

S pár jednoručiek ve volně spuštěné ruce, provádíme výpad vpřed tak, že koleno kročnej dokročení nohy zvířete úhel 90°. Koleno přední nohy se však nesmí dostat za úroveň chodidla. Zadní koleno má být ve spodní poloze nad podložku. Tlakem přes patu předního chodidla se vraťte do výchozí polohy. Trup je během celého cvičení vystretý a kolmo k základové desce. Celý pohyb musí být plynulý.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení od trenéra: Trénink 3 série, 15-20 opakování Dřepy s jednoručkami

Výchozí poloha stojí mírně rozkročný, v vystretých ruce drží činky, dlaně směřují k tělu. S vystretým záda a stres se zaměřil na paty pomalu a kontrolovane spustit, zatímco boky jsou přesunuty dozadu. Pohyb se zastaví, když se stehna rovnoběžně s podlahou. Návrat do výchozí polohy je poměrně dynamický, zatímco boky tah dopředu. Čím širší postoj, tím více se podílejí na činnosti zadek a adduktory. Doporučuji také vytočit špičky směrem ven, a tedy zapojení ty nejhlubší svaly.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení od trenéra: Trénink 3 série, 15-20 opakování Pohřeb

Pomalé kontrolované pohyby ohýbajte nohy v kolenním kloubu na maximum. Po krátkém životě v extrémní pozici vracajte nohy do výchozí polohy. Je důležité udržet svaly v napětí celou dobu cvičení. Vyhnout se náhlé pohyby.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení od trenéra: Trénink 3 série, 15-20 opakování Výstupy s zvedání kolena

S jednoručkou v každé ruce, stát při levé straně na lavici. Levou nohou stojí na palubě. Tlačit na střed pracovní nohy a tlačit tělo směrem nahoru na lavičce. Zároveň zvedněte pravou nohu do pravého úhlu. Dolů zostúpte na druhou stranu a opakujte.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení od trenéra: Trénink 3 série, 15-20 opakování Mrtvý tah s rozšířeným nohy

V vzpriamenom stoje s mírným prehnutím držet činku opřenou o stehna. S prodlouženou, ale ne prepnutými dolních končetin, predkloňte, a tlačit zadek a boky směrem dozadu. Ohýbání vpřed zastavit, dokud pocit silné síly, v hamstringoch, což je přibližně v poloze činku v polovině lýtka. Pak zvedněte. V této praxi, je důležité udržovat váš pevný zpět v plném rozsahu pohybu.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení od trenéra: Trénink 3 série, 15-20 opakování

Dodržování těchto jednoduchých cvičení 2 až 3 krát týdně, budete jistě dopomôže štíhlé a upravené nohy. Se správnou dietu, měli byste se první výsledky viditelné již po měsíci tréninku.

Zdroj video: youtube.com

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Chudneme bez strojov a činiekChudneme, aniž stroje a činky

Účinný typ cvičení, jak zlepšit zdraví a zvýšit sílu, které můžete provádět doma i venku, je kruhový trénink.

Vzpor kľačmo so vzpažením a zanoženímVzpor kľačmo se vzpažením a zanožením

Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu velmi často způsobují velké bolesti zad a krční páteře.

Jednoduchý tréning na získanie pevného hrudníkaJednoduché cvičení pro získání pevného hrudníku

Pěkná a pevná prsa mají určitě velký vliv na sebevědomí každé ženy.

Napsat komentář