Jak Snažil jsem Se Být Chlad Holku a Ztratil Mé Mysli

Tady je problém s předstírat, že Chlad Dívka, Která je v Pořádku S Otevřený Vztah A dokončíš To Pivo: To je opravdu, opravdu těžké předstírat, že vůbec nezajímá, že člověk vás opravdu rád, je bouchání jiných lidí, pokud jste Meryl Streep — A proč by se měla obtěžovat? Nechtěla! Ani by vás.

Můj osobní chillness cesta začala, jako osobní cesty tak často, krátce po vysoké škole. Začal jsem opravdu rád chlap na první dobu v podstatě vůbec, které jsem nebyl dobrý. (Už jste někdy viděli ty Bonsaje kočky na Internetu? Je to pocit, jako to.) Nelíbilo se mi, že moc, nebo mě měla ráda dost si se mnou občas a formulovat, že on nehledal nic vážného. Ale když ty jsi kočka ve sklenici, můžete slyšet lidi, nesprávně někdy, a to, co jsem slyšel, bylo: „Být opačný sebe a možná, že budeme vdávat.“ A tak jsem to udělal! Huzzah! Dělám si srandu, bylo to hrozné.

Jádrem byl můj plán jednat chlad, protože lidi jako chill dívky, které to nezajímá a chvíli trvat, než se odpověď textů a neptejte se otázky jako: „Co budeme dělat?“ Protože jsem nemohl pomoci, ale mít pocity — ještě nevynalezli odstranění operaci, že zatím — jen jsem se zasekla je do nějaké divné emocionální díru a snažil se, aby můj shell jako ~*~mega chill~*~, jak je to možné. Pil jsem s Klukama. Jsem bantered. Předstírala jsem, že jsem ho neviděl na večírcích, předstírala jsem, že jsem neviděl jeho Facebook v poslední době a zapamatoval si každý post v posledních šesti měsících. Jsem předstíral, že si nevšiml, že líbal jinou holku na parketu a vlastně jsem se předstírat, že tak tvrdě, že jsem šel pěšky 50 bloků zpět do svého domu, aniž by si všiml, že tam byla kaluž krve v botě. (Neměl jsem zlomený v mém byty.) Předstírala jsem, že jsem neměla žádné potřeby, nebo chce, nebo osobní prahy respektovat, protože to by mě příliš „vysoké náklady na údržbu“.

Teď, já neříkám, že ne ženy, jako je pití piva a DGAF o nějaké ty vole to jsou mimochodem datování. Některé ženy dělají! Ženy jsou rozmanité a složité bytosti. Ale nebyl jsem jedním z nich — předstíral jsem, že jsem. A v tom spočívá rozdíl mezi Přírodní Chill Dívku a Maskující klid Holka. A, stejně jako uvedení nesprávné odstín korektor na obří beďar, můj fasáda chillness jen umocňuje mé jasné a intenzivní investice do chlapa. Pochybuji, že přišel z chill, aby někdo jiný, je zvláštní věc. Byl jsem jako lidský ekvivalent jednoho z těch bláznivých Gchat směje se ty, když jsi vlastně naštvaná: „můj přítel z vysoké školy, právě měla své první dítě aahahahaha tak divně.“ Představte si, že smát se, v šatech, opilý.

Poté, co se snaží, aby se stal volný výběh organických grass-fed Chill Dívku, vyroben z plánu na to, co jsem si myslel, že nějaký chlap chtěl, trvalo mi opravdu dlouho, než si uvědomit, že „potřebuje“ není totéž jako „potřebným.“ Byl jsem tak zvyklý na myšlenku, že jakmile se vám zobrazí, že vás zajímá, nebo chcete něco vážného, nebo je potřeba odhodlání, ten chlap je vypnutý. Tam byl žádný jeden okamžik prozření, ve kterém jsem se rozhodl vrhnout své falešné chillness. To byl složitější proces, že přerušil veškerý kontakt s ním, s oporou přátelé a terapeuta, a čas! Čas zahojí všechny rány. To není přísloví bez důvodu!

Můj život se neuvěřitelně zlepšil od doby, co jsem přestal být klid Holka. Za prvé, to neznamená, neustále pocit, že krevní cévy se chystá explodovat v oku. Za druhé, já jsem s někým, kdo ví — a rád — že jsem citově založený člověk, který má potřeby a chce, protože to je to, co opravdový dospělý vztah je, spíše než nějaké nezralé „ten, Kdo miluje Míň, Vyhraje“ World War III kecy. Já jsem se podíval zpět od. Když máte vysoký tlak práci a rušný život, nechcete masivní část své energie věnuje předstírat, že Jennifer Lawrence je zadek jen tak vás nechci odradit ty vole. Navíc jsem jako bílé víno, OK?

Každopádně, quoth the raven, „Pokud nemáte pocit, chill, nechci předstírat, že.“ Protože jste si zaslouží něco lepšího, a pokud budete předstírat, že chlad příliš dlouho, budete ztrácet svoje sračky nebo mrtvici, nebo tak něco. Le fin.

Napsat komentář