Jaké To je Být Žena Plus Velikosti, Která se Datuje Tenké, Kluci

S laskavým svolením Sara

Mám termín BBW — Velká, Krásná Žena. Vyrůstal, žil jsem v malém městě. Tam nebylo moc na randění. Byl jsem rozhodně nikdy nejistý, ale byl jsem zapojen s kostelem a věci tenkrát, tak jsem neměl rande. Pak jsem se stěhoval pryč a všechno se změnilo.

Myslím, že jsem konečně přišel na to, že kluci byli také přitahuje větší holky — když mi bylo 23, 24. Kamarád mi ukázal na Yahoo! že tam byl BBW chatu, tak jsem se na to a začal mluvit k lidem. Tam je celé společenství. Tam jsou datování lokalit, které jsou s názvem BBW. Existují skupiny na Facebook na seznamka, a věci jako, že. Mají strany — jsou to jen jako velký tanec s občerstvení a DJ. To opravdu není o hákování. Je to o setkání s novými lidmi, a visí ven. Holky, my oblečení výměny. Je to tělo pozitivity věc je jistá. Mnoho z těchto žen měli operací a ztratil na váze, ale stále zůstat zapletený s komunitou.

Myslím, že je to těžší pro většinu BBW ženy jít do barů a vybrat chlapa, protože neví, jestli chlap má nebo nemá zájem. Já ten problém nemám, protože pokud tě to nezajímá, to je váš problém. Nebojím se flirtovat s někým. Jdu ven tančí každý víkend. Takže jsem nikdy neměl problémy v baru. Pokud mám zájem o někoho nechal jsem jim vědět.

S datování lokalit, jako Troud, to je to usnadnilo soudit lidi jen podle jejich vzhledu. Ale také si myslím, že je to jednodušší říci, „to je To, co mě zajímá, takže budu zprávu tuto osobu,“ a to samé platí i pro muže, kteří mají zájem BBW ženy. Pokud je to ten typ těla, které je zajímají, on-line datování je, že mnohem jednodušší. Když kluk pošle velká holka na baru drink, může si myslet, „Oh, on je ze mě děláš srandu?“ S on-line datování, nebudou zprávu, kterou, pokud [jsou] zájem.

Já teď je mi 32 a jsem normálně na rande jen docela fit lidi. Můj typ je „fit s dobrou práci,“ [směje se]. Rozhodla jsem se k dnešnímu dni hodí, to je jen, kdo mě přitahuje. Mám spoustu kamarádů, které nejsou přitahovány k velké holky; oni jen datum hubený holky. A nesoudím je za to, protože, jak jsem řekl, já jsem jen přitahuje určité typy stejně.

Tam je fetišismus z BBW společenství, tak já ať je to velmi jasné, když začnu mluvit s někým on-line, že když nejsou přitahovány k všechny tělesné typy, nebudu chodit s nimi. To je pro mě důležité, protože jsem ztratil 100 liber dříve. Pokud jsem někdy ztratil víc, nechtěl bych někoho, aby nepřitahoval mě a já jsem slyšel příběhy, že.

Většina mých BBW přátele na rande s kluky všech velikostí. Myslím, že některé z nich jsou přitahovány k větší kluci, ale vlastně bych řekl, že je to půl na půl.

Moje další přátelé všichni pochopili. Měl jsem, řekl bych, možná jednou nebo dvakrát, když jsem si to docela legrační pohled. Myslím, že je to jen část datování někdo jiný rozměry než ty. Jednou jsem byla na plese s datem a šel jsem na záchod a když jsem se vrátil, byla dívka v křesle. Ona předpokládal, že nebyl se mnou, nebo tak něco. Bylo to tak neuctivé.

Nemyslím si, že muži posuzují ženy pro jejich vzhled víc než ženy soudce muže. To jde oběma způsoby. Myslím, že většina žen muset dostat přes jejich vlastní nejistoty a uvědomit si, že existuje spousta mužů, kteří je najít atraktivní, a pokud se pár ne, je to v pořádku. Neuvědomují si, jak moc zábavné jsou, nebo na to, jak atraktivní opravdu jsou. Jen proto, že člověk není přitahován k vám, neznamená, že tam nejsou další lidé, kteří jsou přitahovány k vám. Najít vaše nika.

Napsat komentář