„Jak To Mám Udělat, Aby Přátelé S Výhodami Práce?“

Jsem trochu pozdě na večírek tak daleko, jak to jen jednu noc, jsou znepokojeni. Nedávno jsem skončil čtyři-rok vztah s klukem jsem se setkal můj první rok na vysoké škole, takže teď se snažím přijít na to, „pravidla“ na jednu noc a příležitostné datování. Například jsem se dohromady s mladší chlap, kterého jsem potkala v baru, a on nejen, že zůstane na noc, ale dává mi jeho číslo a řekne mi, že mě chce zase vidět, ani jeden z které jsem očekával. Co mám dělat? Ani jeden z nás hledá vztah, ale nikdy jsem to nedělal na kamarády s výhodama předtím. Potřebuji nějaké pokyny, než jsem ho vyhnala a zkazit celou věc.

Řekni mi o tom. Někdy si přeju, aby tam byly univerzální Ležérní Sex dohody, že bychom se mohli všichni podepsat, takže si každý může řídit stejnými pokyny. Bohužel, lidé chtějí různé věci. A první pravidlo Ležérní Sex Klubu je, že neexistují žádná pravidla. Kromě zřejmé — nebuď blbec, lhář, podvodník, nebo nebezpečné — není tam žádný standardní protokol. Nemůžeš věřit na zlaté pravidlo, protože nemůžete předpokládat, že někdo sdílí vaše předpoklady o tom, co je správné a co není nebo i to, co je normální.

Zvažte své první společnou noc: Než si skočil do postele, jste povinni vysvětlovat své romantické historie? Ne. Věděli jste, zda byl nedbale chodit nebo spát s někým jiným? Asi ne. Ráno po, jste očekává, že sdílet naděje a sny? Ne. Bude to někdy dojde? Ano. Co se stane dál? To je na vás.

Za prvé, nezapomeňte, že pokud nechcete, aby ho vidět znovu, to není žádný velký problém, i když to je divné. Berte to jako bezplatnou zkušební měsíc v posilovně: můžete cítit povinen ukázat, nebo udělat závazek — ale rozhodně to není nutné. Jen proto, že jste použili své sprcha jednou, neznamená, budete muset znovu použít.

Myslím, že část problému je, že nemáme ani jediné slovo, aby popsal, co se stane, když nechceš vidět jednu noc znovu. To není rozchod poté, co jen jednu noc. Ty jsi nic neporušuje. Jste prostě není vidět, že někdo znovu. Jsi jen rozepnutí se od svého dealera. Možná bychom měli říkat unhookup.

Ale to zní, jako jste vy chcete začít probíhající neformální vztah s tím chlapem, protože říkáte, že máte obavy, budete vyděsit ho pryč a nepořádek toto nahoru. Tak tady je to, co děláte: řekni mu to. Říct, že něco tak jednoduchého, jako: „právě jsem dostal z čtyřletý vztah a nehledám nic vážného, ale rád bych vás zase vidím.“ Nemusíš řekni mu celý svůj životní příběh. Ve skutečnosti, prosím, nedělej to. Chcete jen být upřímný o tom, kde jste teď, jako byste chtěli, aby byl upřímný s tebou. Pro tip: Pokud se vám přijít na to, přesně to, co chceš ty (a já vím, že to snadněji řekne, než udělá), je to způsob, jak snazší být upřímný a jednat čestně.

Zbytek je o sebeobraně, myslím, že — znát své limity a chránit sám sebe, když se pocity změní, nebo někoho, kdo není upřímný s tebou.

Po čtyři-rok vztah, to bude trvat nějaký čas, aby se přizpůsobily příležitostné datování. Může se mají tendenci domnívat se, že oba sdílejí společné očekávání (což ty nemáš) a mohou nechtěně začít léčbu své nové chlapa s pozornost a péči o vážnou známost (což nejsi) a najednou — činy mluví hlasitě — bude se cítit jako obyčejný přítel. Volání vztah „casual“ není totéž, jako mít nezávazný vztah; jak se chováš mnohem větší význam, než označení, které používáte.

Jednou z výhod neformální vztah, nikoli něco dlouhodobé, je, že můžete nastavit limity. Můžete se soustředit na to, co mají společného a kreslit hranice, kde dělají největší smysl: máte skvělý sex, ale jeho přátelé řídit jste blázen? Žádný problém: Trávit více času v posteli a méně na sledování hry. Jeho rodina je blázen? Může to říct svému psychiatrovi:, Že to není vaše in-zákony, a že to není váš problém. Můžete si vybrat, jak blízko chcete být. Ne všechno, co má kliknout. Ve skutečnosti, důvod, proč jste se to neprožívat, protože není dost má kliknout.

Ale dříve, než začnete ležérní vztah, tam je samozřejmě jedna otázka, musíte se sami sebe zeptat: vadilo By ti, kdyby spal s někým jiným? Pokud je to zcela otevřená situace, být v bezpečí a bavit se. Ale pokud spí kolem je konečná pro své přátele s výhodami situaci — a ty, které jsou zaměřené na neformální monogamii, což málokdy funguje — musíš mu to říct, protože to rozhodně není to, co se chystá převzít. Když mluvit? Je to zcela na vás: jste poprvé měli sex? Páté? Pokud to záleží na vás, nečekejte, až začne sám — protože se mu mohli vyhnout, že konverzace navždy. Mají mluvit, když budete potřebovat, aby si to.

Měli byste také přemýšlet o své strategie odchodu: jinými slovy, pokud víte, že to není vážné, jak dlouho budete nechat to jít? Probíhající neformální vztahy, které se nikdy dostat složitější, málokdy existují.

Bavte se spolu a bavit se rozvíjet své osobní, neformální kodex chování. Jen nebuďte překvapeni, zjistíte, že každý člověk má svůj vlastní kód.

Můj přítel a já spolu chodíme dva roky. Já ho miluju a chci být s ním, ale on se začíná brát vážně myšlenku, že strávíme zbytek našich životů dohromady. Ne, že bych nechtěl, ale skoro nemůžu zavázat, sendvič, co chci k obědu, natož, co se muž, se kterým chci být po zbytek mého života. Budu někdy nudit a teď, nedokážu si představit svůj život s jednou osobou navždy. Vím, že se cítí tlak, protože všichni naši přátelé jsou zasnoubení. Co mám dělat?

Možná, že ten chlap je tvůj „jeden.“ Možná stačí si promluvit a zjistit, the kinks. Možná, že by bylo skvělé celoživotního partnera a jen se bojíš, páchá — jako většině rozumných lidí. A možná jste někdy nudím, protože každý, kdo začne nudit někdy. Bez přítele — bez ohledu na to, jak velký — je na vás vzrušení každý den. Ber ho jako svůj oblíbený TELEVIZNÍ pořad: miluju Mad Men. Jsem posedlá Mad Men. Ale hodně poslední sezóna byla celkem otrava. Jsem stále ladění v příští sezóně, protože jsem spáchal.

Druhou možností je, že důvod, proč nemůžete si představit svůj život s jednou osobou navždy, je to, že ty si nedokážeš představit život s touto konkrétní osobou. Po dvou letech, možná nechcete, aby obnovit svůj season pass.

Nevím, jak jste starý, ale znám spoustu lidí, kteří, i přes pocit, že na to nebyli připraveni, aby se usadil, oženil se mladý, protože to vypadalo, jako hned další věc, kterou musíte udělat. Pro většinu z nich, to se ukázalo být špatný tah. Nevím toho dost o vaší situaci, ale vím, že „Hej, proč ne?“ a „Všichni ostatní jsou zasnoubení“ nejsou nikdy dost dobré důvody, aby se oženil — a přesto je pořád slyšet. To je jedna věc, aby se vyhecovat do dalšího panáka tequily. To je další, aby se vyhecovat do celoživotního vztahu. Skvělý způsob, aby se rozvedl je, aby se oženil pro špatné důvody.

Pamatujte také, že manželství není jediný způsob, jak plně zavázat se k někomu. V nejlepším případě, angažmá by neměl být předběžný test. Ale je pravda, že budete nikdy vědět, jaké to je plně se zavázat, aby někdo, pokud si to vyzkoušet. Takže, tady je moje rada: Zkuste předložení manželství otázku, a ignoruje to, co dělají vaši přátelé. Místo toho, hodit se do tohoto vztahu. Uvidíte, co to cítí se jako plně spáchat bez návrhu. Zkuste dát stranou své pochybnosti na chvíli a vidět, co je to pocit, jako nechat ho milují bezpodmínečně. Pokud je tam nějaká část sebe sama, že jste byli schovává, protože jste zajištění své sázky, nebo se cítil nejistý o tom, co by se mohlo stát, odhalit ji. Pokud tam je něco, co jste nebyli říct, řekni to. Podívejte se, jak moc vás dokáže zvládnout, a naopak. Pak možná nějaký ten nerozhodnost bude slábnout. Možná, že pak to bude cítit dobře a budete vědět, že je to ten pravý sdílet svůj život. Nebo možná budete snažit plně zavázat a zjistíte, že můžete to udělat—, že něco prostě není v kliknutím. Buď jak buď, budeš souzen bez extra tlak prsten a těžké očekávání všechny vaše rodina a přátelé.

Doufám, že si můžete obnovit vaši lásku, sezónu po sezóně. Ale také pamatujte, že je naprosto v POŘÁDKU jít na vysokou notu a volat, že to skončí po dlouhé, úspěšné spuštění. Hej, to funguje pro Breaking Bad.

Máte otázku o sex, datování, nebo vztahy pro Logana? Odeslat zde.

Napsat komentář