„Jak zahájit sex?“

Můj přítel mě chce iniciovat sex, ale z nějakého důvodu nemůžu. Jak mohu překonat tuto nejistotu a jen skočit na něj?

Udělat první krok může určitě být zastrašující-a to i pro lidi. Ale,obvykle, hlavní freak-out faktorem je strach, že budou zastřeleni, a od té doby už vím, váš muž vás chce položit své tlapky na něj, jste o krok napřed.

Zahájení akce neznamená, že budete muset přijít na své muže jako pornohvězda nebo hodit ho na postel a mají svou cestu s ním. Místo toho, zkuste jemnější svádění strategie, jako ho chytit nepřipraveného s vášnivý polibek. Zní to zřejmé, ale vše, co to vyžaduje, je trochu ret-zamykání získat jeho krev racing. Ještě musím-mít-ho-teď trik: Nabídka dát mu páteř-tání masáž. Mají ho svléknout a lehnout tváří dolů na postel,pak se pomalu hníst a pohladit ho od zátylku dolů k jeho zadku a na jeho podpásové regionu. Nebo, připojit se k němu ve sprše a smyslně mýdlo ho.

Pamatujte si, že jen proto, že tvůj kluk chce, abyste začali erotické setkání, neznamená, že očekává, že spustit celou show. Jakmile je zvykli na to, že jsi sexy pro jeho tělo, které, pokud budete postupovat podle těchto tipů, měli brát všechny tři sekundy, bude tak se obrátil na on, kdo se bude skákat. V době, poté, co jste vybudovali váš sexuální důvěru s těmito škádlení techniky, budete připraveni přejít na odvážnější nabídky pro mezi-listy sezení.

Napsat komentář