Jak Zajistím, Aby Můj Přítel Z Dumpingu Mě?

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Obecně, myslím, že ženy, že muži, když jsou těhotné, ne jiná cesta kolem. To bylo poprvé, co byl obviněn z toho, že těhotná, tak to znamená, že to bude čerstvé off návrh můj ex, s obrovským živým publikem, Carter rodiče poslouchat, chytil mezi moje ex a můj přítel jak se tváří v tvář off.

Carter byl zraněn.

Vic byl nafoukaný.

Byl jsem zmatený. Opravdu, opravdu zmatený.

Pak Vic vytáhl mobilní telefon. Držel ji a číst řádek nahlas, že součástí dav zalapal po dechu, což mi přišlo trošku přes palubu.

„Den 3 a počítání. Nevím, co mám dělat. Já pořád nevím, kdo je otcem.“ Vic se podíval na dav a mrkl v obecném směru lapal po dechu. Ten hajzl si je užívám, všechny oči se na něj. Podíval se z Carter se mnou, ujistil se, že jsme byli všichni poslouchají, a pak pokračoval.

„Na které Cammie odpověděl: ‚Jen čekat na to. Nikomu to neříkej.'“ Vic klesla ruka drží telefon a usmál se na mě. „Jo, Chloe? Není to to, co jsi jí napsala? Že jsi nevěděl, kdo byl otcem?“

Cammie? Texty? Najednou jsem dostal, mé podráždění s jeho krádež mého telefonu a čtení mých textů vykonstruovaném skutečnost, že jeho hloupé nedorozumění způsobil tohle všechno. Gigantická podívaná pro nic za nic. Zasmál jsem se a zamával mi ruku na Cartera, v naději, že rozptýlit jeho paniku, moje slova nevychází dostatečně rychle, aby zastavit tento vlak troska. „To není o mě,“ ušklíbl jsem se. „Je to o Nicole.“

„Nicole?“ Vic hlas konečně konat náznak pochybností. On naklonil hlavu na mě, ne uznání jméno.

„ANO. Nicole Brantley, můj šéf? Hvězda filmu si jen financován?“ Zastavil jsem se, než jsem zbytečně více času, než je nutné poskytli nějaké v muže, který si nezasloužil jakéhokoli vysvětlení.

Obrátil jsem se na Cartera a popadla jeho ruku, posílení blízko k němu, se snaží, aby moje další slova dostatečně jasné, aby to ukončil.

„Vic, jít domů. Já nejsem těhotná. Ten text nebyl o mě. Nevezmu si tě,, jsme u konce.“ Mluvil jsem jasně, vyslovoval každé slovo, a doufal, že Carterová jeho rodiče byli po tento nový obrat událostí.

„To byl. Jste—“ On se se mnou hádal, jeho husté lebky nedostává stále. „Viděl jsem, textové zprávy…“

„O můj šéf,“ opakoval jsem, a myslím, že viděl v mých očích pravdu. „Ona je těhotná. To bylo o ní.“

„Ty ne?“ Zněl zklamaně. Vtipně od člověka, který zpanikařil, když jsme měli podezření na těhotenství, zatímco datování.

„Ne.“ Ustoupila jsem od něj. „Jít domů.“ Opakoval jsem, měkčí podruhé, trochu jemnější.

A když jsem se otočil zpátky k Carter, připraven, aby se pokusili zachránit dnes v noci, to je, když jsem si všiml, dav. Stále sledoval, poslouchal, jejich tváře zaujatý, jejich telefony, Pravděpodobně Periscoping celou věc. Mé oči se vlekl přes ně a snažil jsem se vzpomenout si, co jsem právě řekl, jak nahlas jsem to řekl, a já jsem cítil, můj žaludek pokles.

Najednou mi bylo špatně od žaludku. Ale to nemá nic společného s tím, že těhotná, a vše, co souvisí s tím, že možná mám jen rozbité Nicole těhotenství, a její poměr ke světu.

Napsat komentář