Jak změnit problémové oblasti na výstavní prostory?

Ženy vždy hledají způsob, jak k poklesu tělesného tuku a jak posílit určité oblasti.

Mají dobrý důvod, protože větší část tuku jsou uloženy od pasu dolů. Protože rodí děti, příroda jim dává, aby tuk jako energii pro plod během těhotenství. Nicméně, ani horní část těla, často není tak, jak by si představoval. Pro oba případy existuje řešení – posilování se zátěží.

Ramena, které dobře vypadají v tričku bez rukávů

Pokud máte hodně tuku, ne svalů vidět. Zbavit tuku v těle tím, že zvyšuje počet kardio cvičení. Jíst zdravé – držte se nízkotučných a neupravovaných potravin, libového masa, zeleniny a dopolodňajších hodin a ovoce.

Vaše ruce jsou tvaru tak, že přidáte k trupu čisté svalové hmoty. Zkuste zvýšit váhy a snížení opakování na 6 až 8, udělat pár sérii tricepsových extenzií a benčpressov blízký kontakt na tricepsy a pestrý výběr z bicepsových zdvihů.

Napohľad štíhlé boky

Utvářet si sedací svaly a spálit přebytečný tuk, což vám dává iluzi štíhlé boky. Pěkný zaoblený zadek stavební cvičení, jako výpad, zvrátit švihnout, výstupy se zátěží a dřepu.

Štíhlý pas

Spálit kalorie a dělat cvičení na břicho, vzhledem k vytvarovaniu a zpevnění břišních svalů. Pokud máte ideální množství tuku, se snaží vytvořit iluzi hlubší pasu zaměřit se na svaly hrudníku, zad a paží. Dobrý cvikmi rozšíření ramen jsou tlaky nad hlavu a upažovanie s jednoručkami.

Tvarované a pevné nohy

Dělat kardio, aby spalování tuků a formování dolní poloviny těla. Činnosti jako běh do svahu, chůze po schodech nebo jízdu na kolečkových bruslích spalovat kalorie a rozvíjet sedací svaly, hamstringy, kvadricepsy i lýtka. Každá tato hra může také trénovat v tělocvičně pomocí drepov, legpressu, pohřeb, výpadmi a výponmi na tip-toe.

Ploché břicho

Opět jednoduchá rada – zbavit se trochu tuku! Pro zpevnění břicha a zlepšení držení těla, využití specifických cvičení. Na spodní část břicha dělat back-to-back skracovačky. Nesprávné držení těla a hrbení ramen může způsobit vyčnievanie břicho. Upažovanie ve čtyřech, posiluje zadní delty a může jednat proti stuhnutým přední svalom, takže, ve skutečnosti, zlepšuje postoj.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako zostaviť tréningový plán v posilňovni pre začiatočníkovJak nastavit plán cvičení v posilovně pro začátečníky

To je velmi dobré, pokud máte obavy o problémy spojené s počáteční fázi posilování.

Prečo z tréningu nevynechať cviky na ramenáProč školení nevynechať cvičení pro ramena

Hodně lidí se mylně domnívá, že základem pro trénink rukou je pouze cvičit bicepsov a tricepsov.

10 cvikov s vlastnou váhou na účinné schudnutie10 cvičení s vlastní vahou na efektivní hubnutí

Pevnější a zdravější tělo, vám bez problémů zajistí, cvičení s vlastní vahou těla, bez použití posilňovacích stroje nebo činky.

Napsat komentář