Jako Evelyn dokončil pěší turistika v medvědí soutěska?

Evelyn, i když milovníčkou cestovního ruchu není, ale nedávno neodolal pozvání přátel a pryč s nimi do přírody.

Cílem byla Medvědí soutěska – krásné místo plné zeleně, čerstvého vzduchu a, samozřejmě, překážky v podobě zvýšení nebo přírodních překážek, které člověk musí překonat. Kromě vhodné oblečení a obuv, takže člověk potřebuje a odhodlání dostat se na místo určení a často i kus sebezapření. To nechýbalo nebo Evelyn, která byla podporována tím, že chodí pravidelně cvičit do fitcentra, tak to má slušnou úroveň fitness a výkon v pohodě zvládne. Jak to bylo doopravdy?

"Na procházku, šel jsem ozbrojený s optimismem, po tom všem, jsem stále pravidelně cvičit a mít stav :). Po prvních 15 minut, pak následuje šlapání do kopce. Od doby, co jsem předtím dal spaľovač, byl jsem velmi potila. Pak jsem začala být nervózní, že to nezvládnem. Navíc, tam bylo hodně lidí, takže člověk musel prostě jít. Zbytek to rozhodně není," říká komička s tím, že prohlídka trvala asi 3 – 4 hodiny. Poté, co je nevyhla svalové horečky na lýtkach. "Já jdu, zatímco na procházky, ale ne pro pěší turistiku. Po pěší turistika, měl jsem obrovské svalové horečky. V pondělí jsem chtěla jít cvičit, ale boleli mě tele a také jsem byl docela unavený, protože po sobotní výlet přišel i velký nedělní procházka. Nakonec jsem se rozhodl jít do fitcentra, které svalovicu rozchodím. Měla jsem chuť tancovat, tak jsem názoru, zda je či není nějaké taneční třídy. Nakonec jsem šel na taneční aerobik. S kroky, bylo to těžké, protože jsem tam byl poprvé, ale hodina se mi podařilo s boľavými lýtkami," říká Evelyn, jehož taneční aerobik pomoci zmírnit svalové horečky.

Kromě toho, Evelyn, je to stále pravidelný trénink ve fitness centru s trenérem na Jaře, což jí dává pěkně zabrat a jeden trénink je náročnější, než druhý. Čas od času vyzkoušet něco nového. Kromě taneční aerobik například vyzkoušet i skákání akce.

Pokud chcete vědět více o Evelyn, viz oddíl Schudni s Evelyn.

evelyn nl i

Napsat komentář