Jako LGBTQ Kulturu se Stává stále Více Proudu, Queer Ženy se snaží Najít Místo Své Vlastní

V loňském roce, příval článků a dokumentů odhalil, co to byl dlouhý, pomalý jev — lesbické bary mizí po Spojených Státech. Gay bary a bary, které mají dámy nocí (nocí pro ženy, které jako ženy, ne jako v noci, kde dívky si levné chlast) jsou stále kolem, ale tyče, které obstarávají speciálně pro queer ženy jsou bednění dveře a stohování své židle za poslední dobu.

Ztráta lesbickém baru je více než ztráta místo pro setkání a hákování — je to ztráta místo, najít společenství, nebo místo, které dělá budete cítit pohodlně. „Dokonce i zpátky v 50. a 60. let, který někteří lidé považují za zlatý věk lesbických barů, to bylo často je utváření společenství, stejně jako to bylo dohromady,“ řekl Jack Halberstam, profesorka genderových studií na Univerzitě v Jižní Kalifornii, v Poslední Lesbické Bary, Celkově dokumentární vydané v loňském roce. Pro ženy, kteří se identifikují jako gayové, homosexuál, nebo lesba, místa najít smysl pro komunitu a další podobně smýšlející lidé mizí.

Jako tyče, které slouží jako shromažďování místa, setkat se s jinými lidmi, jako jste vy jít pryč, mnoho identifikaci žen se ocitli bez pocitu společenství. Na začátku tohoto roku, tým na NI — datování aplikace pro queer, gay a lesbické ženy — oslovení jen více než 3000 z aplikace uživatelům vidět, jak se cítil, konkrétně na události během Pride měsíc, v červnu. To, co zjistili, je, že mnoho LGBTQ žen, zejména queer a bisexuální ženy, cítil vítán na Pride akce, které by měly sloužit jako místa společenství a solidarity pro celé JEJICH společenství. Když žádal, aby vysvětlil, proč, průzkum respondentů uvedlo, že věci jako, „cítím se věci, které jsou více zajištěný gay mužů“ a „Z mého chápání, jsou pořádány většinou o muže, není mnoho lesbických vliv.“ Nebo, jinými slovy, queer ženy jsou vyloučeny z jejich vlastní komunity velmi známé síly — misogynie — a výmaz z ženských hlasů, které jsou nezbytné, pokud jde o budování prostorů, které se cítí bezpečné a příjemné pro každého.

Tam musí být nějaký důvod, že tam jsou jen tři lesbické bary v NEW yorku, a tak mnoho míst pro muže.

Olivia*, 23-rok-stará žena v New York City, kdo se identifikuje jako gay, řekl Cosmopolitan.com ona absolutně bojů nalezení místa, které se cítí pohodlné pro ni. „Myslím, že je to těžké pro femme-prezentace žen najít LGBT prostor, kde se cítí legitimní — jsem často pocit, že lidé nevěří, že jsem teplouš,“ řekla. „Také mám pocit, že většina LGBT prostory jsou ovládány gay muži.“

V New Yorku — místo, často popisován jako „epicentrum“ LGBTQ kulturu — tam jsou jen tři nebo čtyři pravé lesbické bary vlevo: Henrietta Hudson, Přístěnku, Bum-Bum Bar a Zázvor Baru v Brooklynu (i když Olivia Ginger je další z gay baru, ne lesbickém baru, poslední dobou). Ale jako místa, které obstarávají ženy blízko, gay bary jsou zdánlivě prosperující. Nebo alespoň nejsou zavření ve stejném poměru. Seznam pouze absolutně nejlepší gay bary v New Yorku má šest míst, z nichž žádný jsou lesbické bary, a při vyhledávání „gay bar“ v Yelp, budete muset dále zúžit vyhledávání podle konkrétního okolí — existuje mnoho.

„Nejsem si úplně jistý proč, ale tam musí být nějaký důvod, že tam jsou jen tři lesbické bary v NEW yorku, a tak mnoho míst pro muže,“ Olivia řekl. „Tam jsou objektivně více možností pro muže. Tam jsou téměř žádné mezery, které jsou pouze pro ženy, každý den. Tam jsou bary, které mají ‚holka‘ nebo ‚lesba‘ noc, ale jen velmi málo míst, které jsou pro ženy, celou dobu. I v ženské-centric prostory, tam jsou vždy muži.“

V Poslední Lesbické Bary, Arlene Stein, sociolog na Rutgers, vysvětluje, že „homosexuální muži mají mnoho více barů než leseb, v části, protože mají přístup k více ekonomického kapitálu jako celku“ (nebo, jinými slovy, rozdíl ve mzdách je stále reálné a stále nespravedlivě dávky muži). Stein také vysvětlil, že homosexuální muži mají tendenci žít ve čtvrtích, kde gay bary jsou, a lesbičky byli „gentrified“ z těch samých čtvrtích. Takže alespoň část tohoto problému je jednoduché ekonomie — lesbické bary jako obchodní model jsou riskantní.

Ale další část problému je kulturní. „Myslím, že v queer kultuře, stejně jako v přímém kultury, mužství je v hodnotě více než ženskost v obou mužských a ženských prostorů,“ Olivia řekl. Becky*, 23-rok-starý New Yorker, kteří se identifikují jako queer, řekl, že je zkušený očí bijící misogynie v gay prostory, které byly inzerovány jako místo, kde by mohla najít společenství a bezpečné, pohodlné místo.

„Tam byla často misogynní postoj, který jsem cítil z mužských queer prostory,“ Becky řekl. Stranou od pouhého hledání sama sebe v gay barech, které jsou většinou plné lidí, Becky řekla, že misogynie přichází v celé jako sexistické, zaslechl prohlášení, jako, „Vagíny jsou nechutné!“ nebo jiné připomínky o tom, jak ženy jsou hrubé nebo vtipy o tom, jak gay žena, je to jen fáze, nebo nějaký podnik do sexuality, které skončí za pár let. „Často, LGBTQ ženy nejsou brány stejně vážně jako JEJICH muži, protože to je věřil, že ženy jsou více tekutin v sexualitě a tak není spolehlivě LGBTQ,“ řekla. „Myslím, že to vychází z institucionalizované misogynie a neustálé sexualizace žen.“ Becky je také frustrovaný tím, co cítí, je nedostatek uznání, že být gay není totéž, jako být gay žena — a když na to přijde, žádné dva zážitky jsou přesně stejné. V její zkušenosti, je to pocit, jako neznalost sexistické kultury, které stále hodnoty mužů nad ženami.

Obě Olivie a Becky chtěli vidět věci změnit, ale nejsou si jisti, co idealistický prostředí mohlo vypadat v praxi. Vědí, co jim dělá dobře, a, obecně, to je inkluzivní místo, kde do očí bijící a internalizované misogynie, který nebere jejich sexualitu vážně neexistuje. „Za to, jak málo místa tam jsou pro ženy, tam je méně místa pro LGBTQ lidé barvy,“ Becky řekl. „Tak tlačit na větší začlenění žen a lidí z barev by měla být normou pro LGBTQ prostory.“

Olivia je hlavním zájmem je složité. Jako tradiční společnost jako celek se stává více přijímat LGBTQ kulturu (dobrá věc), vidí, že queer prostory jít pryč, protože lidé si myslí, že již není nutné (špatná věc). „Jsem stále jako smysl pro komunitu a pohodlí v vědomím, že já nejsem jen v místě, které toleruje mě, ale slaví mě a kdo jsem,“ řekla. „Chci vidět více míst a stran, které oslavují podivnosti, a ne jen během Hrdost.“

*Jméno bylo změněno.

Napsat komentář