Jako odolávam pokušení? Někdy se mi to nepodaří!

Už dva měsíce jsem pořád tvrdě za svým cílem – za 6 měsíců chci zhubnout 20 kg.

Jídlo je, po tom všem, jen někdy problém

Navzdory skutečnosti, že zatím jde všechno podle plánu a zhubnout, se mi podaří, největší problém s tím, že do stravy. Nejtěžší to bylo zejména na začátku, když jsem se musel hodně zapřít. V současné době je to již docela v pořádku. Samozřejmě, i teď mě chytí neovládateľná chuť na něco sladkého nebo na pizzu, ale už nemůžu ovládat.

Téměř všechno pryč

Když jsem prestúpila nové, racionální režim, všechny sladkosti, nezdravé věci, a pokušení musel jít pryč. Od té doby můj přítel nechudne, bohužel, cukroví jsem mohla z domu vyhádzať zcela. Dal jsem je z dohledu, v jedné z krabic, které normálně nemám přístup, takže se nemůžu podívat a zkusit mě. S pečivom tak není problém, i když na první jsem se musel moc držet, tak jsem se bránil chrumkavej pizzi. Teď jsem už tak nevadí a chleba nepotřebuji na všechny skrýt. S pizzu, nicméně, je to stále problém, a když to může být přítel přinese, dělá mi hrozné chutě.

Úplné tabu

Pokud chci na půl roku ztratit 20 kg, musím jít za svým cílem opravdu tvrdě. Proto jsou některé z věcí, které pro mě úplné tabu. I když jsem měla šílenou chuť na něco nezdravého, ze všech sil se snažím odolat. Když je to už opravdu ne, já se snažím hledat zdravější alternativy. Trenér Jaro Figura z Těla Energii Klub opravdu nebude vám umožní jíst, nebo kokosovú mouku a banány, protože tyto potraviny jsou nízkokalorické a můžu jíst jen výjimečně.

Když už nezvládam?

Když můj vkus a opravdu nemůže být řízen, a to je doslova nesnesitelné, dám vám jen malý kousek, co jsem měl velkou chuť. Zatím jsem to udělala jen dvakrát, protože ty výčitky jsou hrozné. Když jsem to dělal naposledy, jsem se cítil velmi špatně. Měl jsem pocit, jako kdybych udělal něco velmi špatného, a to nejen pro sebe a své tělo, ale všem těm, kteří mi podporu v dosažení mého cíle. Myslel jsem, že ze všech dřiny v posilovně a velmi dlouho jsem si vyčítala, že jsem již trvalé. Zažít takové výčitky svědomí, byla nakonec užitečná zkušenost, protože pokud je špatně, vždycky, myslím, že to obviňovanie, která se mi třásla, když jsem včera již trvalé. Pak jsem se zkusit ochutnat maškrtenie nějak přestát. Pokud to opravdu není, spíše hledám zdravější alternativy, jako je jíst nějaké hlouposti.

Jeden tip pro zdravý recept

Našel jsem skvělý recept na kakaový korpus, který, ačkoli ne velmi nízké-kalorie, ale v takových situacích, to je dobré řešení. Budete potřebovat pouze 100 % kvalitní kakao, bílý jogurt, vejce, které společně zmiešate, vložíme do trouby a vyjde vám velmi chutný korpus. To potriete tvaroh a zdravé dezert je hotový.

Chcete vědět více o tom, jak jíst a cvičení? Navštivte sekci Schudni s Evelyn!

evelyn nl i

Napsat komentář