Jako při dietě neskĺznuť zpět do starých kolejí?

Být motivováni k zhubnout, je důležité. Zůstat motivovaný během celého procesu hubnutí, nicméně, je naprosto zásadní.

Motivace je velmi důležitým impulsem všech věcí, které lidé přinesou. Co toto slovo vlastně znamená?

Motivace je ve slovníku definován jako psychologický proces, který aktivuje lidské chování a dává mu účel a směr. Je to vnitřní hnací síla, která nás lidi řítí vstříc naší nenaplnených potřebuje.

Motivace je tedy, jinými slovy, velký ochotni něco dokázat, být lepší, být první nebo prostě jen dokázat, že jsem to dostal.

Motivace a dietní

Jen pro hubnutí hraje motivace velmi důležitou roli. Lidé mají tendenci obvykle zhubnout, zlepšit jejich zdravotní stav, zvýšit sebevědomí, nebo rád jiné. Ale rozdíl je, zda člověk, který má jednou pro snížení hmotnosti, dát, že se to podaří, nebo se to dává až v prvních dnech. Ta se stává, pokud se vám chudnúci člověka, od počátku do sebe začne se ptát, příliš nerealistické nároky, a pokud se na poprvé nepodaří vyhovět, motivace je najednou fuč a klasické dennodenná rutina je zpět.

Motivace však není jediný. Můžete mít více typů, či forem.

2 typy motivace

Konkrétně: vnitřní a vnější. Toto jsou dva základní typy.

Vnitřní je silnější. Člověk pro něco, jako je ztráta hmotnosti, rozhodně sám o sobě, a bez tlaku okolní teplota nebo jiné vnější vlivy. To je dlouhodobé úsilí, které musí být podmíněna racionální, zvážit a správně úmyslné rozhodnutí.

Vnější je slabší, protože je z větší části podléhá tlaku okolí. To trvá většinou jen v krátkodobém horizontu a nadšení rychle opadne, nebo se ztratil.

Nejdůležitější věc je, abyste neztratili to

Při dietě je nejdůležitější motivace se neustále držet a ne na to přijít. Toho může být dosaženo pomocí několika velmi jednoduchých tipů.

  • Vždy mějte na paměti, a to zejména očích váš konečný cíl. To bude neustále tlačit a připomínat si, co bylo důvodem, že jsi s dietou vůbec začal.
  • Být splnitelné a realistické cíle a svůj konečný cíl "rozkúskujte" na menší části, což nebude problém provést. To bude mít neustále motivaci a budete se posunout dál, nebo blíže k váš konečný velký, vysnívanému cíle.
  • Odměnu. Nemyslím tím teď něco obrovské a drahé. Odměna má mnoho podob a mnoho časy plné malá věc, kterou můžete udělat obrovskou radost. Po každé menší "mini" cíl, např. dopřejte si masáž, nebo koupit nové boty. A po dosažení velkého cíle pro odměnu si dopřejte něco větší. Například dovolená u moře, kde můžete ukázat vaši novou postavu, sebevědomí a dobrý pocit o sobě, například, v krásné nové plavky.
  • Příležitost, jak zhubnout trvale a podporu v podobě motivace nabízí eDiéta. To je příležitost, která se prostě nemůže odmítnout.

evelyn nl i

Zdroj foto: pixabay.com

Napsat komentář