Jako vyformovať zadek trochu netradičně?

Mít sexy zadek neznamená, že musíte mít vyhublý bar na kost. Zkuste cvičení, které vypadají poměrně jednoduše, ale jsou založeny na přesnost a správná technika. Také, zadek by mohl být pevnější a hezčí!

Chůze pozpátku

Chodit byste měli být alespoň 30 minut denně. Nicméně, chůze na zadních, má mnohem lepší vliv na vaše tělo, jak jste si možná dříve mysleli. Když jdete dopředu, našľapujete na patě. Při chůzi pozpátku precvičujeme vrcholu, který je nejen dobré pro vaše zadek, ale také páteř. Jděte k zadní je ideální, například na běžícím pásu, které můžete najít v každém fitness centru. Pro ty odvážnější, doporučujeme také běží pozpátku. To, nicméně, měli byste být opatrní, aby se zabránilo zranění. Ve srovnání s běh a chůze vpřed, běh nebo chůzi pozpátku účinnější: sto kroků dozadu se rovná tisíc kroků vpřed.

Schody

Jejich pánevní končetiny dobře precvičíte dokonce i když dáváte přednost chůzi po schodech před vozením výtahu. Novinkou ve fitness centrech (nejen v zahraničí, ale také na Slovensku), je tzv. schodolezy, kdo nahradí zraněného po schodech nahoru. Schodový pasu, který pracuje na principu bežiacého pásu, dokonale nahradí chůzi po schodech. Počítá podlaha, kalorie, čas, puls atd., takže cvičení budete mít dokonale pod kontrolou a zadek, a to bude děkuji vám.

Převedena správně švihnout

Nájezdy jsou pravděpodobně nejznámější a nejúčinnější cvikom na zpevnění hýždí. Nicméně, oni mají tak mnoho špatné a neefektivní design. Proto je čas naučit se toto cvičení nakonec pravdu. To je důležité mít vzpřímená záda, nohy na šířku boků, kolena a astragalus společné v jedné linii. Kolena by neměla bránit tip a dokonce i vlevo za patou. Když výpade udržet vaše záda, nohy opřené o jeho špičku a pánev tlačit dolů.

Vykorčuľujte.

Zadek je sval, který potřebuje čas na tvarování a tváření. Dopřejte si i během chladných měsíců čas na sport, který vám v tom dokonale pomohou. Bruslení je fyzické aktivity, které můžete dělat po celý rok. V zimě na ledu a přes léto na zadek dopracujete díky kolieskovým korčuliam. Bruslení je jeden z nejlepších aerobních činností, ve které kromě toho, budete mít spoustu legrace. Bruslení je také vynikající spaľovač kalorií. Za hodinu můžete spálit až 700 kalorií.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Chcete sexy pozadí? Tak, pohyb!

Zdroj foto: goodfon.su

Ke sportu patří také zdravá strava. Vyzkoušejte lahodné recepty z nové knihy Zdravé rýchlovky.

zdravé rýchlovky

Napsat komentář