Je cvikla základě hubnutí a detoxikaci?

Chcete rychleji zhubnout, mít krásné vlasy a dokonce i detoxikovat své tělo?

Mám pro vás skvělý pomocníčku. Je to cvikla.

Kromě toho, že neuvěřitelně chutné, je také velmi zdravé. Věřte mi, že po přečtení tohoto článku, to jste stravy ihned.

Výhody řepy

Cvikla se používá hlavně k detoxikaci. Má silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Je vynikající i pro léčbu problémů, jako je anémie, rakoviny, srdečních onemocnění, onemocnění ledvin a očí nebo křečové žíly.

To vám pomůže, když jste vyčerpaní nebo máte problémy s močového měchýře nebo menštruačným cyklu. Barvivo betaín červené řepy podporuje jaterní buňky, chrání játra a žlučových cest, podporuje tvorbu žaludeční kyseliny, které oceníte při trávení. To má léčivé vlastnosti a stimuluje činnost žaludku.

Pomáhá při zpracování tuků, a tím zabraňuje jejich hromadění v játrech. Vařená obsahuje rozpustné formy vlákniny, které snižují hladinu cholesterolu. Má málo kalorií, urychluje metabolismus a pomáhá při vstřebávání potravy. To může být konzumovány v několika formách. Věděli jste, že najzdravšia je hrubý?

Pomocí mixéru Nutribullet, například do salátů, v podobě pomazánky nebo jako smoothie je prostě perfektní. Cvikla obsahuje hodně draslíku, bílkovin, železa, hořčíku, mědi, zinku, flora, mangan a vitaminy C, B1 a B2. Díky červené řepy prečistíte vaše tělo od nečistot, odvodníte a může vám pomoci i rychleji zhubnout.

Tak jsme přišli na to?

Červené koktejl plný energie

Na 0,5 l smoothie potřebujeme:

  • 1 velký cviklu,
  • 2 velké ředkvičky,
  • 1 červené jablko,
  • 1 uhorku,
  • 2 mrkve,
  • 1 mixéru Nutribullet.

Všechny ingredience dohromady v mixéru Nutribullet, a pomixujte. Čeká na vás krásná chuti plné energie, kterou mohou využít po celý den.

Zdroj foto: pixabay.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

6 chýb v pitnom režime6 chyb v pitnom režimu

Pokud budete pít pouze tehdy, když máte pocit žízně, je to špatné znamení.

3 podovolenkové detox smoothies, ktoré vás očistia3 podovolenkové detoxikační smoothies, které čistí

Vrátili jste se z dovolené nebo víkendovej barbecue party a máte pocit, že prasknete?

Minerálka ako osvieženie počas letaMinerální vody jako osvěžení v létě

Minerální voda je přírodním zdrojem minerálních látek, které mohou v našem těle chybí v důsledku zvýšené pocení během letních veder.

Autor článku janka@chytrackova.skJanka Chytráčková

Mám rád chutné jídlo. Tečka. Je to láska na celý život a nestydím se za to 🙂 Jsem Ambasádorka nadace Jamie Oliver na Slovensku. Byl jsem organizování celosvětové oslavy zdravé a chutné jídlo k Food revolution day. A můžete mě vidět i na Gurmánské feste, které jsem otevřená na Hlavním pódiu. Jsem přesvědčen, že díky zdravé stravování a cvičení může být každá žena krásná a sebevědomá. Klikněte na mé stránce a zjistěte, jak vám mohu pomoci s budování vaší osobní značky. Že se vám tato show byla vynikající. Protože si zasloužíte. http://www.jankachytrackova.sk Další články od autora

Napsat komentář