Je to Nejděsivější Věc, Která se Může Stát na Lodi

YouTube

Pokud jste někdy měli hrozný strach, že delfín skákání na lodi a lámání kotníků, možná se vám nebude chtít číst, protože se to stalo, OC Register zprávy.

Na Frickman rodiny z Kalifornie byli doufal, že mít krásný den, Dana Point Harbor, a den, zdálo se, získat ještě lepší, když viděli delfíny v okolí. Jejich děti, Tristan, 12, a Courtney, 16, pohyboval se směrem k okraji lodi pozorovat delfíny, což by byl krásný okamžik v případě, že delfín neměl vyskočil z vody, udeřil zábradlí lodi, pak spadl do člunu. A to je jen začátek.

Dirk Frickman říká delfín „praštil svou ženu a srazil ji, a praštil mou dceru.“ Jeho žena i nadále křičet v bolestech jako delfín propadl kolem na horní části nohy; Dirk snažil se vytáhnout ji ven z cesty, a rodina se snažil posunout těžiště lodi, takže to vytáhl delfína pryč.

Frickman nazývá Orange County Šerif je Oddělení pobřežní Hlídka v rádiu a řekl jim, že se vrátí, a důstojník se podíval na loď a řekl: „Ach můj bože. Nikdy jsem neviděl to předtím.“

Courtney a její matka byla přijata do přístavu, aby si v sanitce, zatímco jejich rodiny se snažili udržet dolphin naživu tím, stříkající vodu na to. Frickman říká, že krev byla všude, protože delfín měl několik řezů na jeho ocas a nos. „Mohla jsem slyšet můj telefon bzučení a pípání na podlaze — to byla pokrytá krví,“ řekl.

Konečně dostali provaz kolem delfín, který dovolil jim, aby ji až do doku, vyjměte lano a uvolnit ji do vody, kde „to plaval pryč s tím žádný problém,“, který můžete sledovat zde.

Chrissie Frickman nebyl tak docela štěstí a strávil pět hodin na pohotovosti s dvěma zlomenými kotníky. Její manžel říká, že incident ho donutil si uvědomil, že delfíni jsou „tak krásná, ale musíte mít na paměti, je to stále docela divoké,“ a říká, že jeho poradenství k ostatním lidem je jednoduché: „Možná chcete zůstat trochu dál.“

Teď, pokud mě omluvíte, jdu do skříně a třást prudce, až tento příběh listy mé mysli.

Napsat komentář