Jednoduché cvičení pro získání pevného hrudníku

Pěkná a pevná prsa mají určitě velký vliv na sebevědomí každé ženy.

Pokud náhodou máte problémy s ochabnutým tkáních prsu, ale přitom nemáte čas provést kvalitní trénink hrudníku v posilovně, můžete pracovat-pomocí jednoduchých cvičení, a to buď doma, nebo dokonce i během přestávek v práci.

Tyto tréninky by bylo nejlepší provést alespoň 2 – 3 krát za týden, nebo dokonce každý den. Dělat cvičení ve tři série 12 až 15 opakování.

Cvičení doma Kliky

Nechte počáteční pozici příjemce podpory může být oblečen lhaní. Hmotnost těla se soustředit na špičky nohou a dlaně rukou, které rozpažte trochu širší než šířka ramen. Z této pozice, běžet směrem k zemi. Lokty směřující do stran a v dolní poloze zvierajú úhel 90°. V dolní poloze druhé zotrvajte a pak vytisknout zpět do výchozí polohy.

Rozpažovanie vleže na zemi

Lehnout si na zem a do rukou si vezměte činky, například, láhve na vodu, a vytisknout je od sebe, rozpažte. Následně, závaží zvednout zpět nad hlavu.

Jednoduché cvičení na zvětšení, které můžete provádět během přestávek v práci Tlakem rukou proti sobě

Postavte se rovně a vaše palm, můžete připojit přední prsa. Konečky prstů by měly směřovat nahoru. V krátkých intervalech, stiskněte ruce proti sobě, a zase uvolnění.

Kliky ve stoje

Postavte se asi metr od zdi, vystrite ruce a dlaněmi najít podporu na zeď. Tělo naklonit dopředu a pokrčte zatímco lokty. Tlak proti zdi jejich znovu-line.

Vytáhnout

Vystrite a kontaktu ruky ohnuté v pravém úhlu. Zatlačte dlaně proti sobě. Zvedněte loket o 10 až 15 centimetrů, a znovu jejich návrat do výchozí polohy.

Pokud jste tedy od přírody není krásná prsa, nezoufejte a přečtěte si je, díky těmto jednoduchým cvikom. To trvá jen minimální dobu, za den a výsledek rozhodně stojí za to.

Zdroj fotografií: adidas

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Swing je účinný aj na odbúranie tukuHoupačka je také účinný pro spalování tuků

Toto je velmi účinné cvičení, které je v současné době stále na výslnie.

Tricepsové extenzie nad hlavouTricepsové extenze nad hlavou

Pro efektivní praxi tricepsov existuje řada cvičení.

Dievčatá, hiit budete milovať. povieme vám, prečoHolky, HIIT budete milovat. Řekneme vám proč

Jedním z důvodů je úspora času, protože vysoce intenzivní intervalový trénink může být s rozcvičkou zvládnout za 30 minut.

Napsat komentář