Jsem jenom paranoidní?

Banda můj přítel přátelé hovořili o tom, jak šílené to je, že jsme stále jít ven, protože je to vždy vykašlal na holky po datování je tak dlouho, jak jsme spolu. Teď si začínám všímat mu, pere se se mnou bez důvodu, a bojím se, že můj čas vypršel. Jsem jenom paranoidní?

Paranoidní, možná. Nebo možná jen vnímavý. Pokud váš přítel má pověst pro odhlašování vztahů, když se věci příliš intimní, budete mít každý důvod být trochu podezřelé. Jak to vidím já, tři věci, které by mohly být děje: On je zadání jeho nervózní fáze, takže je prát na test a/nebo tlačit vás pryč, je to příliš snadno ovlivněny jeho přáteli — pokud jsou neustále mu říkat, jak “blázen” to, že je pořád s tebou, mohl by začít věřit, nebo jste paranoidní…a představovat si věci.

První věc, kterou musíte udělat, je zmírnit tlak. Když jeho přátelé začít dávat ho smutek o datování vás tak dlouho, smích ho s komentářem jako “to proto, Že je nikdy nepotkal nikoho tak úžasné, jako já,” a jít dál.

Za druhé, pokud ano začít se s tebou pohádat, konfrontovat ho o to na místě. Když se kope do vás nějakou blbost, zeptej se ho narovinu, co se opravdu děje. Pokud má originální remcat, budete moci vypořádat s problémem. A pokud je to dává vám pevný čas, protože se snaží vykroutit z toho vztah? No, jestli je nad ním, pak tam není moc, co můžete udělat, aby změnil názor. Ale aspoň budete mít vstal, aby ho a dostat se k pravdě.

Napsat komentář