Jsem rád, že mohu pokračovat

První větší krize přišla, když jsem se dozvěděl, na mé státní závěrečné zkoušky. Právě jsem porušila dietu a necvičila.

Neúspěchy jsou součástí života, ale není třeba jim podlehnout

Mozek spaluje, když se učíte hodně energie a má, jako by podvědomě, stále chuť na sladké a tendence k jídlu. Jen tak dobíjí energii. Měl jsem krizi a kolikrát jsem porušila dietu. Týden před maturitní zkoušky byl pro mě výjimkou. Neprejedala já může ještě být v souladu s mám nastavit jídelníček, ale přišla situace, že jsem musel dát kus sladký.

"Vybielenie" lednici je tam

Během učení, udělal jsem 2 – 3 bonbóny, ale pak jsem z nich bylo i tak těžké. Po štátniciach přes víkend jsem dopriala dort a chlebíčky, ale od pondělí jsem vyrazil detox. Já už nemám normální stravě krabičkovej diety, ale chodí mi od nich detoxikační program. Udělal jsem to, protože jsem si byl vědom skutečnosti, že jsem to přehnala. Věděl jsem, že tento rok mě čeká na svou státní zkoušky a vše, co souvisí, ale asi rok už tak nebude. Od té doby jsem dietu porušila, musím teď vsadil na dietu, která bude výživné a dietní.

Týden pauzu od tréninku bez následků a výčitiek

Týden jsem cvičení navštěvovat, byl jsem chuť zahrabaná v knihách. Držet ho společnost, kterou jsem ráno asi v sedm, a ona se učí, dokud to šlo. Řeknu pravdu, že jsem neměl žádnou energii. Chtěl mě spát. Během prvního týdne jsem byl v práci, ale při druhém jsem už dělat vůbec nic. Musím konstatovat, že jsem nechtěl opustit dům a já jsem se právě naučil. Protože toto, mám více drieť v tělocvičně.

Stále mám cíl, a proto nemám žádné výčitky. Říkal jsem ti, že to byla opravdu výjimečná situace a já jdu na další. Jsem rád, že můžu opět pokračovat. Když jsem se dostat do stavu výčitiek, tak mám pocit, že na mě kilo přilepená na více, proto nic nevyčítam.

Dnes jsem byl s trenérem, vrátit se ode mě hodně, i když jsem přesvědčen, že jsem to ještě uvolní, a že jsem opět překročila svou hranici. Takže budu pokračovat dál a těším se na vše, co mě čeká!

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Aká je úloha zeleniny pri chudnutí?Jaká je role zeleniny v hubnutí?

Která zelenina mají nejméně kalorií, jak moc se může jíst a dělat to kombinovat když se snažíme shodit přebytečná kila?

Tipy na spestrenie pitného režimu v leteTipy na oživení vody a hydrataci dodává v létě

Je čistá voda, nejlepší způsob, jak doplnit tělu tekutiny, nebo může být pitný režim zpestřit, stejně jako jiné nápoje, které naše zdraví prospejú?

Tréning pre evelyn, ktorý cvičí na dovolenkeŠkolení pro Evelyn, že cvičit na dovolené

Poskytneme vám poradenství a jednoduchý trénink, například na dovolenou nepribrať a udržovat se v kondici.

Napsat komentář