Jsem v Lásce S Mým Ženatým Ex

Byl jsem ve vztahu na šest let. Před tím, než jsem byl s někým jiným. Vždycky jsem věděl, že jsem stále miloval první chlap, ale všechno o tom, být spolu, to bylo tak špatné. Byl jsem v lásce s ním celou dobu. Nemůžu na něj přestat myslet. Ale on je teď vdaná. Chci s ním mluvit. Chci říct něco jako, „Hej, pamatuješ si mě, já jsem stále v lásce s vámi.“ Ale je to tak těžké. Všechno, co mě drží od volání své telefonní číslo, číslo jsem nikdy nemůžu dostat ven z mé paměti, je, že jsem v lásce s ženatým mužem. A to je špatně. Jako hloupý, jak to zní, část mě si myslí, že on mě taky miluje. Měla bych něco říct? Jsem příliš pozdě?

Pokud máte pocit, že jste opravdu milovat tohoto muže, máte co ztratit tím, že řekne mu. Jít dopředu. Protože on je ženatý, pochybuji, že to bude dělat velký rozdíl. Ale alespoň budete vědět. To bude buď získat opravdu zajímavé nebo zjistíte, co jsem si jistý, že máte podezření: že se oženil, protože on miluje někoho jiného. Pokud to, co hledáte, je jen nějaké potvrzení, že on opravdu měl silné pocity pro vás, než on padal v lásce s jinou ženou, možná budete potřebovat nějaké uzavření a rozhovor mohl pomoci.

A možná si budete pamatovat, proč je skutečně důležité, to „všechno o tom, být spolu, to bylo tak špatné.“ Každý dostane obrátil na špatnou osobu pro špatné důvody, někdy. Hrozné, špatné vztahy mohou cítit vzrušující a elektrické protože všechny souboje a drama skandálu, nebo zvýšení intenzity. Ale pokud ty vztahy nejsou zakotvena v něco skutečného nebo udržitelné, jsme jen ublížit sami. Je to snadné, aby chyba vášeň nebo nedovolené vzrušení pro pravou lásku.

Nevím, co hledáš, ale měli byste se pokusit zjistit, co chcete, než budete dělat cokoliv. Hledáte pravou lásku? Nějaké uzavření? Nebo se snažíš vytvořit horké nepořádek? A říkat nic o jeho manželce, a co váš přítel?

Upřímně, já jsem větší zájem o to, co to rozdrtit říká, že kluk, se kterým jste už šest let. Nemusíš nic říkat, o něm ve svém vědomí. Možná, že problém není, že budete nechat dostat pryč. Možná jste jen Špatně teď — nebo nespokojen s tím, co váš vztah se stal. Možná to nostalgické rozdrtit je vítané rozptýlení od problémů raději ne tvář. Možná se budeš nudit a hledá nové vysoké.

To ex mohl být ten, který dostal pryč, a pokud si upřímně věří, že, pak, samozřejmě, dostat ven. Ale musím ti připomenout: ten chlap je ženatej. Opravdu si myslíš, že se chystá opustit jeho nová manželka se dostat zpět společně se svým ex-přítelkyně? Zdá se mnohem pravděpodobnější se mi, že tato láska je self-destruktivní. Místo toho, aby mluvil svým ex, myslím, že byste měli trávit více času mluví se svým přítelem.

Zpátky v dubnu, můj přítel je starší bratr, 10 let starší, požádal, aby zůstali s námi jen o víkendu, když jsme čekali na jeho „nový byt“ být připraven. Rychlý posun vpřed o čtyři měsíce, on je stále spí na gauči. On měl žádnou práci, protože on je s námi, bojuje s problémy s pitím, a nepřispěl ničím a zároveň zůstat s námi. Já a můj přítel tvrdí pravidelně o situaci. Jeho bratr je nestabilní, a můj přítel se bojí postavit se mu na jeho otázky, protože neví, co by udělal. Nikdy bych, aby můj přítel si vybrat mezi svým bratrem a mnou, ale já se nemůže stát, aby se v mé vlastní byt, za který platím, zatímco on je tam. Já jsem pro pomoc lidem, když jsou v nouzi, ale není ochoten pomoci sám, tak proč bych měl ohnout dozadu pro něj? To není zdravé pro nikoho, aby se zabránilo obří slon na našem gauči. Jak mohu získat můj přítel vidět, že? Já jsem u mého vtipu je konec.

Jsi chytrá není, zeptejte se svého přítele, aby si vybrat mezi sebe a svého bratra. Dobrý chlap se bude snažit pomoct. A to je obdivuhodné. Jako polovinu páru, musíte být jeho součástí.

Samozřejmě, tam je velký rozdíl mezi pomocnou ruku a almužnu. A gauč je neléčí. Zní to jen jako tvůj přítel neví, žádný jiný způsob, jak pomoci, jeho bratr je nepořádek, a máte pocit, zajištění poškození.

Nemůžeš se zeptat svého přítele, aby se vzdaly svého bratra, ale můžete si vzít aktivní roli v přijít na lepší způsob, jak mu pomoct a váš vztah. Tři z vás musí přijít s lepším plánem, který je více užitečné, než jen kopat ho ven. Bude to trvat nějaký čas, ale řešení tady začíná s klidnou diskusi s přítelem, ve které budete prokázat, že máte oba společný cíl: zjistit způsob, jak pomoci jeho bratr. Pokud váš přítel ví, že vás, sdílejte toto přání, nebude se cítit jako, že mu vyhrožuješ s ho-či-mi ultimátum, a on je více pravděpodobné, že pracovat na nejlepší dlouhodobé řešení pro každého. Pak si promluvit s bratrem.

To zní jako bratr odmítá pomoc — a někdy se člověk prostě nebude přijímat pomoc od svého bratra, nebo holka jeho bratra. Zda on odmítá vaši pomoc, nebo ne, prosím, zvažte vyhledání odborné pomoci pro něj, ať už je to léčba nebo práci poradenství nebo a. a., Když vy dva se snaží pomoci tento bratr, rodinná dynamika jsou vždy zablácené problémy, ale on může začít s čistým štítem s terapeutem, který lze izolovat problémy, které jsou mu dává největší potíže. (A pamatujte si: Rodinní terapeuti nejsou jen pro záležitosti týkající se dětí; pokud je komunikace je problém, zvážit společné sezení.) Nemusíte najít perfektní řešení, jen je třeba, aby se věci do pohybu správným směrem. Můžete začít proces tím, že mu pomůžeš a pak nastavte časový plán pro pohybující se ho.

Milovat někoho může někdy pocit, že všechny vaše rodinné dysfunkce a násobením dvěma. Ale tam je žádný jiný způsob, jak milovat. To bude těžké. Ale být skutečný, upřímný součástí něčí rodiny je obvykle.

Je mi 23 a mému příteli je 25. Já jsem jen asi udělal s školu, a on má docela slušnou práci. Byli jsme spolu skoro dva roky, ale bylo to skvělé od začátku. Opravdu chci, aby se oženil a mluvit o mít děti brzy jako neplodnost běží silně v mé rodině a já mám strach, že budu 60 na své děti vysoké školy promoce. Já samozřejmě nechci. Ale pokaždé, když jsem přinést až budoucnost, říká, že budoucnost zdůrazňuje ho a že on nemá časovou osu, ale nikdy pochybnosti nás. Jak jsem to uspěchat, aniž by ničit to?

Víte, že chcete manželství a rodiny — a to je skvělé. Pokud váš přítel nechce, aby se stejné věci, někdy, můžete mít problém. Ale klid: byly To jen dva roky, jsi jen 23, a je jen 25.

Mít děti je takové pudové, emocionální proces, který je někdy těžké analyzovat své motivy. Ale myslím si, že by se měl pokusit zjistit, jestli opravdu chcete mít děti, nebo pokud si jen musí mít děti, protože se bojíš neplodnosti. Motivace je naprosto legitimní, ale pokud jste jasné, o váš záměr, bude to pomůže, když budete mluvit s vaším partnerem.

Neplodnost je děsivé téma, pro všechny druhy pochopitelné důvody, ale je to zdravotní problém, takže prosím, ujistěte se, že máte fakta. Pokud jste tak již neučinili, měli byste mluvit s lékařem dříve, než dělat velká životní rozhodnutí. Zeptejte se svého lékaře, praktické otázky — a podívejte se na statistiky. I když plodnost obecně klesá v ženském 30s, data není přesvědčivě dokázat, že je velký drop-off z vašeho věku, 23, žena kolem 30 let — a asi polovina všech případů neplodnosti je způsobeno chlap je ubohý spermie stejně. Ale opět, poraďte se se svým lékařem.

Tvůj přítel v podstatě to zní jako, no, každý 25-rok-starý chlap. To je v pořádku. Někteří lidé plánují jejich vztahy a nastavit 10-leté cíle; jiní mají pocit, že jejich cesty životem, jak jdou. A 25 je teď jiný, než byl ještě před několika desítkami let.

Jediná věc, která mi vadí, je tvůj přítel, je to trapná odpověď, že „budoucnost zdůrazňuje ho ven.“ To není, jako by cestovala časem z nějaké post-apokalyptické pustiny a ví, Terminátoři se chystá zotročit naše děti v roce 2041. Není to tak stresující. Potřebuje lepší spojení, než „to mě stresuje.“ Ale ta věta o tom, jak on nikdy pochybnosti? Že linka není špatné. A je to asi pravda.

Nemyslím si, že by se na něj spěchat. Přemýšlejte o tom jako plánování výlet: raději o pár hodin pozdě a užijte si cestu, spíše než se tak vyčerpaná, že budete bojovat po celou dobu a ztratit úplně, ne? Rychlost je méně důležité než to, ujistěte se, že jste míří správným směrem.

Vás by mohla nabídnout až teď-nebo-nikdy není hrozbou, ale že by double-nevýhodu, že jsou manipulativní a nepravdivé (protože to zní, jako bys ho opravdu rád a nechtěl, najednou vytáhněte zástrčku). Že hazard by mohl podněcovat návrh, ale to by stejně tak mohl podnět na konec vašeho vztahu, když se cítí disrespected. Jak nejlépe můžete, jen se snaží dělat to pravidelně dva-cesta konverzaci, kde budete naslouchat stejně jako mluvit. Vidět, co myslí tím „zdůraznil.“

Velká, špatná Budoucnost ho děsí, takže moje hlavní doporučení je, že můžete pomoci mu překonat jeho strach. Pokusíme se tohle zjednodušit abstraktní strach z Budoucnosti do něčeho, co může vidět. Každý jednou za čas — ne celou dobu, a ne všechny najednou — mluvit o pragmatické malých rozhodnutí, které tvoří budoucnost: kde chcete žít, jaký život chcete žít, první zaměstnání, nové město, byt, dovolenou. Mluvit o hmatatelné naděje a plány. Zlomit to dolů, a budoucnost se zdá méně jako něco, co obrovský, že je na obzoru někde tam venku — a více jako něco, co vás oba staví společně, právě teď.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář