Jsem Vyděšený z toho, že zkazil Můj První Rok Manželství, tak se Ptám Odborníků — a na Internetu — pro Pomoc

Jo Piazza byl globetrotting svobodná dívka až do loňského roku, kdy horké eco hrdina ze San Fran zametla ji nohy … teď, dělá to, co každý chytrý telefon třímající Millennial-ish novou ženu by — crowdsourcing manželské poradenství tak, že nemá eff!

Všichni ženatí lidé milují říct, novomanželé, že manželství je tvrdá práce.

Nikdy vysvětlit, proč přesně, raději místo toho, aby platnost každé nově ženatý člověk na to přijít na jejich vlastní jako rituál nutné vstoupit do exkluzivního klubu manželství. Po 20 letech datování všech špatných mužů, ve věku 34 let, konečně jsem potkala svého manžela.

To bylo perfektní vichřice romanci. Požádal mě o ruku na vrcholu hory (vážně) po pouhých třech měsících, a o pět měsíců později, jsme šli uličkou. Jsem tu šťastný konec, že romantické komedii můj život tak daleko vydělal na mě. Všechny datování neštěstí a omyly, a podvodníci a lháři, na jednu noc, a rok-dlouhé suché období vyvrcholilo ve skutečné pohádce. Do prdele! Takže teď jsem žena. Právě v tuto chvíli, byl jsem ženu za 51 dní, 11 hodin a 53 minut. Nemám ponětí, co dělám. Silnice zatím nebyla perfektní, ale řeknu vám, je to jednodušší, než jakýkoli jiný vztah, který jsem kdy měl. To je způsob, jak to má být, ne? Když budete padat v lásce s tím správným člověkem, je to snadné. Všechny klišé a sentimentální texty písní jsou pravdivé. Miloval jsem všechno o naší svatbě. Šel jsem sám uličkou a napsali jsme naše vlastní sliby. Jeli jsme kola z obřadu na hostinu, kde jsme měli svatební dort zhotoveny výhradně ze sýra z Wisconsinu, kde je Nick. Bylo to krásné, nádherné, Champagne haze s rodinou a přáteli, tanec a líbání a slibovat strávit spolu zbytek našich životů.

Ale co přijde příště?

Moderní Americký svatební obřad něco chybí. Jistě, víme, jak vytvořit perfektní rustikální stodola dekor, který bude dělat jiné Pinterest nevěsty slintat. Trávíme tisíce dolarů na květiny a papírové pozvánky a legrační kníry na foto budky. Ale nikde v manželství obřad má někdo nám dát nějaké skutečné rady o manželství. Zaměřujeme se tolik na svatbu, ale nikdo nemluví o manželství. Nemám právo vzory pro šťastné manželství. Moji rodiče jsou spolu už skoro 40 let a nemůžou vystát jeden druhého. Vyrůstal jsem nešťastný pár, aby jeden druhého ještě více nešťastná. Dokud se tento vztah jsem si myslel, že argumentovat, byl způsob, jak „normální“ páry sděleny.

Studie z roku 2001 na University of Texas, Austin zjistil, že novomanželka let by mohly být prediktory dlouhodobé manželské blaženosti nebo stres, nastiňovat věci, jako je pokračující náklonnost, ambivalence, schopnost reagovat a celkovou stabilitu manželského svazku.

Já chci, aby nám to. Ale potřebuji pomoc.

Já chci, aby nám to. Ale potřebuji pomoc.

Žijeme ve světě, kde dobré kousky, krásné kousky, ve Photoshopu bity jsou na displeji a katalogizovány na sociální média. Jako novou nevěstou, to mi dává intenzivní úzkost o tom dělat věci „dokonalý“. Ale co když jsem mohl využít sociální média pro dobré, aby crowdsource přátelé, známí, čtenáři, a příbuzné o tom, co funguje a co nefunguje pro jejich vlastní manželství. Co kdybychom mohli dostat přes všechny „dokonalé“ bity mluvit o realitě?

Každý, kdo byl někdy ženatý, má co říci o manželství a chci, aby to slyšel. Prostřednictvím tohoto sloupce chci, aby dav zdroj prvním roce mého manželství. Co bychom měli dělat? Jak můžeme mluvit o těžké věci? Jak bychom měli zvládnout naše finance? To, co pracoval pro ostatní lidi? Co ne? Žijeme v době, kdy jsme může Google jen o něco, a ještě Google „šťastné manželství,“ a výsledek je mnohem click-bait seznamy.

Přivedu odborníci. Chci, Dr. Ruth mi řekla, jestli bych měl dělat divné věci, nové věci v posteli se šlehačkou a baterie nyní, že jsme v tom navždy. Potřebuji Marie Kondo nám pomohou de-nepořádek všechny naše nahromaděné jeden blbost, aby se „radostné“ rodinných domů. Co o tom, že psychiatr, který pomohl Gwyneth a Chris rozchodu? Měl by Nick a já být vědomě spojky?

Chci mluvit o Velké Dítě Čekat Debatu. Jsem 35. Dělat svou zbývající vejce mají zájem dělat svou práci, nebo to, že oni sedí kolem v kaftanů kouká na seriál the Golden Girls v mé vaječníky? Měli bychom vědět, že jsme připraveni?

Jsem 35. Dělat svou zbývající vejce mají zájem dělat svou práci, nebo to, že oni sedí kolem v kaftanů koukám na ‚Golden Girls‘ v mé vaječníky? Měli bychom vědět, že jsme připraveni?

Jak mohu vyléčit mé hrubé případě manžel mentionitis? Zoufale jsem chtěl přestat říkat „můj manžel“, ale celou tu dobu jsem se najít sám říká, to, aby každý z mých přátel, aby letušky na chlapa v čistírně, aby check-out úředník na Obchodníka Joe. Vím, že je to nepříjemný a nemůžu přestat! Jsem jediný, kdo?

Musím mluvit o flirtování. Můžu to ještě udělat? Zeptám se francouzi. Mají některé pohledy na toto téma. Jaké jsou francouzské „manželství pravidla“ a měl bych být po nich?

Potřebuji Suze Orman řekni mi, že jsem mýlil všechno, co děláme s našimi penězi.

Chci, aby můj manžel a já jsem se být rovnocennými partnery, se snaží, aby spravedlnost cíl pro naše manželství. Ale já chci, aby se na nějaké „tradiční“ genderové role manželky.

Podíváme se na pojem domácí ekonomika třída jako zastaralá relikvie z sexistický minulosti, ale rád bych se o třídu, která mě učí, jak se vyhnout hořící kuře, jak udělat můj ručníky není cítit divně, a co dělat s citron zester.

Ve skutečnosti, to přináší celou představě, že je pobyt-at-home máma. Po 10 letech hardcore opíraje se ve světě práce, je to v POŘÁDKU, že si to představuju? Znamená to, že jsem se opíral? Jsem hajzl, kteří chtějí, aby štíhlé?

Slyšeli jsme, že stejný starý tropů znovu a znovu. Nechoďte do postele vztek. Proveďte date night jednou týdně. Tam je lepší poradit se tam.

Pro příští rok, Nick a já jsme ochotni to zkusit. Budeme se snažit jednoduché věci a těžké věci, a dokonce i opravdu podivné věci, které se podílejí šlehačkou a baterie a vyprazdňování náš byt nic oranžová. Chci aby mi říct, jak být dobrou manželkou.

Pomozte mi! Prosím, nechte své myšlenky, otázky, myšlenky v komentářích níže.

Napsat komentář