Jsem Vypnout tím, že Můj Přítel je Chlupatý Tělo

Můj přítel je velmi chlupatý. Říkala jsem mu několikrát, že jsem cítit velmi unattracted. Říká, že nechce, aby jej odstranit, protože cítí, že je to velmi ponižující. Miluju ho, ale jsem nedotýkejte se ho, když je nahý a já se snažit co nejlépe, aby se zaměřit pouze na jeho tvář, když je nahá, protože to je, jak moc to změní mě. Co mohu říci, aby ho cítit pohodlně s myšlenkou, že vlasy odstranit?
Pokud váš grizzly muž nechce, aby trim živé ploty, tam je upřímně řečeno není mnoho, co můžete udělat. Lze předpokládat, že to byla vrozená vada, když jste byli první přitahovány k němu, a věděl jste, že jste se dostat do nebezpečné situace. To není v pohodě, aby se tlakem svého milence, aby změnil svůj vzhled jen proto, že to není sladit s vaší preference.

Způsobem, když se ho zeptáte na úpravu vlasů, ty nejsou moc odlišné od člověka, který požaduje, aby jeho přítelkyně vosk podpaží a stydké oblasti. Spousta chlapů (říkejme jim kreténi) škoda, nebo zesměšňovat ženy, nebo vyjádřit znechucení. Ostatní kluci jen říct jim, že si myslí, že by bylo hezčí, kdyby měli méně vlasy tam dole. Zní to, jako bys urážlivé ten chlap, znevažovat ho, a, upřímně řečeno, trochu přeháním, do jaké míry jeho vlasy povstání. Můžete opravdu soustředit jen na jeho tváři, když je nahý? Ty „nedotýkejte se ho, když je nahá,“ říkáte? Tak proč jsi vůbec s ním v první řadě?

Ve vašem případě vám doporučuji propustit tento chlap, a přemýšlet o tom, co by to mohlo pocit, jako kdyby byl extrémní povrchní soudy o vaše tělo. Říkám mu, že jste „cítit velmi unattracted na to“ a že „změní vás z“ nefunguje stejně. Místo toho, zkuste trochu pozitivity. Řekni mu, jak je hezký si myslíte, že bude vypadat, hladce oholen. Možná ani popsat všechny ty věci, to by bylo jednodušší, kdyby tam bylo méně vlasů mezi ním a vámi.

Jen nezapomeňte, že, nakonec, je to jeho tělo, aby s ní dělat, co chce.

Před dvěma lety jsem chodila s klukem, který nemá žádnou budoucnost, žádné ambice, a byl finančně nestabilní; nicméně, on byl spoustu zábavy a o pět let starší, což bylo přesně to, co jsem chtěl v odrazu. Chvíli jsme spolu chodili, ale pak se moje matka zjistila a dala nám rozchod, tak jsme udělali, ale nikdy jsme opravdu skončili. Začal chodit s jinou holkou, když jsme byli ještě spí spolu a pak další. Jsme stále spolu spali — první člověk neví o jeho podvádění, druhá se. Měl bych zmínit, že bychom spolu spát jednou za měsíc, když jsem ho minul. Pak bych se cítit špatně a přestat mluvit k němu. Pokračovali jsme spolu spali za celý rok poté, co jsme se rozešli, a pak i když jsme vlastně nebyli vídat, on měl sex s jinou holkou a bylo to jako podvádění, tak jsem přestala s ním mluvit. Nicméně, po čtyřech měsících, myslím, že jsem ho minul a já mu volal, ale nikdy jsem ho neviděl. Pak o dva měsíce později, opět jsem mu volala, ale nikdy ho viděl. Tentokrát, nicméně, řekl jsem něco říct (ale pravdivé) věci pro něj, takže by se mě přestaň ptát, aby ho vidět. V současné době je vidět nějaká jiná holka. Celá moje pointa je, nejsem si jistý, jestli mi chybí nebo ne. Nejsem si jistý, jestli budu spát s ním nakonec jako pokaždé, když jsem přestal s ním mluvit (během celého roku). Nejsem si jistý, jestli jsem sám, a zdůraznil, kvůli škole. Vím, že ho nechci v životě, ale já jsem s těžko udržet ho.
Všichni jsme byli tam: všichni Jsme chodil s někým, kdo skončil cítí méně jako člověk a spíš jako berle, nebo jako těžké zvyk prolomit.

Víš, že tenhle chlap není pro tebe dobré. Nikdy jsi neměl vážný vztah. Jste měli neformální situace, že šel na příliš dlouho. Jste zůstali příliš dlouho na večírku. Je čas dostat se zpátky do svého života a nechat ho, aby jeho.

Tak jak to děláte, že? Je to těžké, protože když máte pocit, osamělý (nebo nadržený), je to vždy jednodušší zavolat až ten poslední, koho bys měl rád, než jít ven a najít jinou. Ale jak se nad ním začíná s uznáním — a připomínat si v těchto spoušť, okamžiky, samoty—, že jste jen říkat mu, že jsi nenašel někoho lepšího. Přesto.

Krok jedna, jak se dostat přes toho chlapa je si uvědomit, že nemáte opravdu starat se o něj, aby ospravedlnily toto pokračující drama. Krok dvě je ve skutečnosti dostat se zpátky do datování světě a vidět, kdo ještě je tam venku. V kroku tři, opakujte krok dva, znovu a znovu, podle potřeby, dokud se něco klikne.

Když se dostanete ke kroku čtyři, budete si uvědomit, neexistuje žádný krok čtyři, protože už jste přestal přemýšlet o něm už dávno.

Takže chodím s klukem skoro rok. Je naprosto neuvěřitelné! On je nejvíce milující, starostlivá, a v hloubi duše dobrý člověk, kterého jsem kdy potkal! On je o sedm let starší, což není velký problém ani pro jednoho z nás. Problém je s mojí mámou. Vždy jsme byli velmi blízko a mluvit o všem, ale pokaždé, když jsem se zmínil, můj přítel, ona se vypne. Byl tak dobrý, aby ji taky, že ji nakupování, kdy moje sestra ji půjčil auto na víkend, koupí jí květiny a čokoládu na každou dovolenou, a bere skutečný zájem v ní. Nechápu, co je její problém. Ona může mluvit se sestrou o přítele celý den, ale pokaždé, když jsem se přivést chlapa miluju, prostě ticho. Požádal jsem jí o tom, a vše, co říká, je, „Že je v pořádku. Tam je o čem mluvit.“ To mě přivádí k šílenství, protože mám pocit, že tam je něco, co nechce říct! Co mám dělat?
Zkusme se podívat na to mama drama z vašeho pohledu matky.

Jako rodič, to musí být těžké vědět, kdy zasáhnout a nabídnout zralý pohled — a když se kousnout do jazyka. To musí být obzvláště těžké, když vaše dítě je hlava-nad-paty v lásce. V případě, že dcera je pevně přesvědčen, že chlap chodí je „naprosto neuvěřitelné! … nejvíce milující, starostlivá, a v hloubi duše dobrý člověk“, kterého potkala, matka může rozumně předpokládat, že její dcera nemusí být příliš vnímavý, aby se více střízlivý reflexe. Tak dcera může vzít ani nic méně, než vzájemné adorace jako mírné.

Tváří v tvář s dcerou, která je gaga v lásce, matka, kdo má rád chlap a nemá žádné zvláštní výčitky svědomí, možná se chci jen hrát to bezpečné, dokud ho zná trochu líp. Ona by si mohl myslet, že je to zdravé pro jednu osobu v rodině, aby její hlavu pevně, jen v případě, že dcera je trochu unést.

Neříkám, že byste neměli být ráda a nadšená, že bude vrhat po hlavě do lásky. Za rok je dobré množství času, aby skutečně poznat někoho. To řekl, vaše matka je už hodně déle než ty, a ona pravděpodobně ví, že lidé mají způsob, jak vás překvapit, když to nejméně čekáte.

Neříkám, že vaše matka se chová moudře. Jen říkám, že není nutně ukrývá nějaké tajemství zášť, že ona není sdílení. Asi je jen dobře.

Tak dlouho, jak vaše matka není úplně hrubý, nebo sabotovat váš vztah, jsem povzbudit, abyste se držet integraci vašeho přítele do vašeho rodinného života, stejně jako byste, pokud máma byla velký fanoušek. Pořád mluvíš ke své matce, pořád nosí váš přítel trávit s ní čas, a vezměte si ji odtud. Jen nezapomeňte, že, nakonec, jsi dospělá. Nepotřebujete ničí souhlas, někoho milovat.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář