Jízda na kole při svíčkách nabízí dřiny a relaxaci. Bude SoulCycle hit v Evropě stejně?

Léto pomalu končí a s ním tam je pohyb, cvičení, zpět, aby se vešly na zařízení. Co chvíli se tento krok bude platit i pro cyklisty. Vhodnou alternativou je indoor cycling, jinak nazývané jako předení. Ale co by jste jako cyklisté řekl SoulCycle?

Indoor cycling je cvičení, které dělá zázraky s naším tělem. Skupinové cvičení na stacionárních kolech pod vedením trenéra těší velké oblibě. Je to energeticky velmi účinné cvičení, které spojuje hudbu, verbální motivaci a představivost do jednoho celku.

Moderní Indoor cycling s duší

Koncept SoulCycle pochází z Ameriky. To je nová vylepšená metoda Indoor cyclingu. SoulCycle nabízí cvičení pod vedením instruktorů a za pomoci inšpiratívneho kaučingu, dobrá hudba a to vše při stlmenom světla nebo při svíčkách.

SoulCycle má pozitivní nejen pro naše tělo, ale také uklidňuje naši mysl a to je skutečnost, že v místnosti jsou svíčky, které vytvářejí harmonii a zároveň prijemná atmosféru kompenzuje na úrovni emocí. Potopení do hluboké relaxace, kde jsme se dát myšlenky na odpočinek a uvoľníme stres necháme na duši okamžité výsledky.

Kde je to focené?

Nápad se zrodil v hlavách dvou mladých Američaniek Julie Rýže a Elizabeth Cutler. Julie je třeba najít cvičení, kde se nejen rychle spaluje kalorie, ale dá vám prostor pro vaši duši odpočinout, protože život zaneprázdnenej manager je opravdu hektický.

Elizabeth během jeho studií na Univerzitě v Coloradu se rozhodla jít studovat do Indie, kde skončila v klášteře. Právě tady našla mladá Američanka inspiraci. Na každém rohu indoor cycling, kardio stroje, fitness centrech, ale nikdy nenašli cvičení, které by byl schopen také udělat si tanec na její emoce a vyvolat duševní čulosť. Po studiu Jin Shin Jyutsu (starobylé umění harmonizace životní energie) , Elizabeth přestěhovala na Manhattan pro mého manžela, kde potkala Julii. Oba hlad po cvičení, které by měly posílit i zevnitř. Jistě si dovedeme představit, jak mnoho možností, město New York nabízí cvičení, ale Julie a Elizabeth nenašli nic, co by se vrylo do jejich srdcí, takže se prostě rozhodl pro něco ven. Někde v tomto bodě začíná historie fitku, takže mi obletelo Americe.

Zatím pouze jezdci pro velkou mlákou vyzkoušeli novou metodu SoulCycle. V tomto cvičení jsme se zapojily intenzivně a horní části těla, kde používáme závaží, nebo gumy, na rozdíl od klasického indoor cyclingu. SoulCycle mě několik úrovní, nebo na své přijdou začátečníci, ale také ti, kteří mají už asi deset kilometr odbicyklovali. Vážené dámy, vážení pánové, pokud jste si naplánovali výlet do Hollywoodu, Beverly Hills , New Yorku nebo San Francisca, určitě si nenechte ujít toto cvičení, které byste v Evropě marně hledali.

Hodiny SoulCycle na Slovensku, ještě musíme počkat. Akby vás však zajímalo, jak taková lekce vypadá, si můžete prohlédnout další záznam.

Napsat komentář