Kamagra 160 mg Super

Kamagra 160 mg Super je vylepšená Kamagra 100mg o 60mg Dapoxetinu určena pro muže, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací.

Zložením100mg Sildenafilu+60 mg Dapoxetinu byla tabletu to super každá ženská duše.

Dávkování: Doporučená počáteční dávka je polka 160 mg tabletky před sexuální aktivitou. V případě, že účinek takové dávky není dostatečný, poté je třeba zvýšit dávku na 160 mg tabletu. Přípravek není vhodné používat víckrát, než jednou denně. Účinky přípravku bylo prokázáno, že při dostatečné sexuální stimulaci. Přípravek není afrodisiakum.

Účinek přípravku se dostavuje čtvrt hodiny až půl hodiny po požití přípravku. Tato doba je delší v případě, že příprava je konzumována nejméně 2 hodiny. po jídle. Účinek je 4-5 hodin. Před použitím přípravku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla ke snížení účinku.

Přípravek nesmí používat Pacienti, kteří přežili infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají špatné zražanlivosť krev. Každý, kdo má alergickou reakci na sildenafil. Každý, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitrát. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky reagovat na některé z výše uvedených, poraďte se před použitím výrobku s vaším lékařem.

Doporučení starším pacientům: Starší pacienti by měli léčbu zahájit minimalnou doporučená dávka (80 mg/den).

Doporučení pro pacienty s onemocněním ledvin nebo ledvin: Osoby trpící závažným onemocněním ledvin nebo ledvin by měli přípravek užívat opatrné, zahájit léčbu minimální doporučenou dávkou 80 mg/den. Příprava vhodné použít súčastné s léky obsahujucími nitro-nebo schopné uvolňovat oxid dusnatý a přípravky s obsahujucími isosorbid mononitrát a isosorbid dinitrát. Společné užívání přípravku s dalšími léky vyžaduje schválení vaším lékařem, zejména pokud užíváte přípravky Cimetidinu, Erythromycin a Ketoconazol.

Vedľajšíe účinky: Jako u většiny léků mohou se objevit nežádoucí účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časte patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se vyskytují zřídka, ale byly zaznamenány, patří porucha trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Pilulky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě nepřesahující 10-30°C.

Napsat komentář