Kamagra šumivé tablety 100mg (Sildenafil Citrát)

Kamagra šumivé tablety 100mg ve vodě rozpustné

Dávkovanie: Doporučená počáteční dávka je celá 100mg šumivá tableta před pohlavním stykem. Aplikujeme šálku s vodou 0,3 l. Přípravek není vhodné používat více než jeden šumivú tablet denně. Účinky přípravku bylo prokázáno, že při dostatečné sexuální stimulaci. Přípravek není afrodiziakum. Účinek přípravku se dostavuje pět až deset minut po užití léku v želé je to už po 10 minutách. Tato doba je delší v případě, že je vzorec požití nejméně 2 hodiny. Po jídle. Účinek je 4-5 hodin. Před použitím přípravku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a tučná jídla snižují účinek.Přípravek nesmí používat Pacienti, kteří přežili infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají špatnou srážení krve.

Každý, kdo má alergickou reakci na sildenafil. Každý, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a izosorbiddinitrát. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky reagovat na některé z výše uvedených, poraďte se před použitím výrobku s vaším lékařem.

Doporučení starším pacientům: Starší pacienti by měli léčbu, přinášejí Minimální doporučená dávkou (25 mg / den).Doporučení pro pacienty s onemocněním ledvin nebo ledvin: Osoby trpící závažným onemocněním ledvin nebo jater by měli přípravek užívat opatrné, zahájit léčbu minimální doporučenou dávkou 25 mg / den. Léčivý přípravek není vhodné užívat současně s léky obsahující nitráty nebo schopné uvolňovat oxid dusnatý, jako přípravky obsahující Izosorbidmononitrát a izosorbiddinitrát. Společné užívání přípravku s dalšími léky vyžaduje schválení vaším lékařem, zejména pokud užíváte přípravky cimetidínu, erythromycin a Ketoconazol.

Vedlejší účinky: Jako u většiny léků mohou se objevit nežádoucí účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se vyskytují zřídka, ale byly zaznamenány, patří porucha trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Pilulky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě nepřesahující 10-30 ° C.

Napsat komentář