Kde se Nejvíce Sexuálně Spokojeni, Ženy Žijí?

\

•Ženy v Austrálii jsou s největší pravděpodobností být spokojeni s jejich sexuální život—27% tvrdí, že „nic bych neměnil“. A zdá se, že naši přátelé jsou dost odvážná, když jde o ošklivé: jsou to s největší pravděpodobností sní o trojce—20% je uveden jako jejich vrchol sexuální fantazie, oproti pouze 4% Američanů a Kanaďanů a 5% žen v BRITÁNII A Aussie ženy byly s největší pravděpodobností říct, že to je v pořádku platit za sex, když tam je příležitost k mít šílené sexuální zkušenosti, že by se to prezentovat jinak. Hmmm… Možná, že mají pravdu?

•A Australané nejsou rychlé, aby soudit ostatní, když přijde do jejich ložnice eskapády—říkají, že je to pouze tehdy, když žena spí s ní 50 sexuální partner, že se z ní stává děvka. (Američané, Britové a Kanaďané obecně zpráva 20 partnerů zaručuje, že štítek.) A to platí i pro chlapy—Aussie muži nejsou považovány za muž-děvky, dokud se postel 50 žen.

•Ale to je naše Britské přátele, kteří jsou randiest, když jde o lásku v práci: 23% uvedlo, že měl sex s kolegyní, a dalších 11% uvedlo, že spal s několika kolegy. (19% z nás v USA měl sex s kolegyní, ale jen 14% v U. K. a malý 7% Australané).

•Ponecháme-li stranou sex, co se o sex-appeal? Zřejmě naši severní sousedé jsou docela fit: Kanaďané jsou s největší pravděpodobností říct, že by skládka přítele, pokud by se dostal tuk (22%). Pouze 19% Amerických žen by, a toto číslo dále klesá, pro U. K. a Austrálii—pouze 15% Britů by vyložit baculku, a jen 7% žen se Pod nechal ho jít, pokud se sbalil na LBs. Ale zatímco oni mohou být tvrdý na lidi, kteří jedí hodně slaniny, Kanadské ženy jsou dobře s klukem, který nemá přinést domů: 82% tvrdí, nevadilo by jim, kdyby se více peněz, než jejich kluk (oproti 74% Američanů, 69% Britů, a pouze 60% Australané).

Nyní, pro všechny šťavnaté statistiky na muži v roce 2011, klikněte zde.

A vidět kompletní výsledky Velké Ženské Průzkum, klikněte zde.

Napsat komentář