Klady a Zápory Datování Mladší Kluk, Když Jste ve svých 30. letech

rachel and tag friends' /

Mnoho žen vím, že dávají přednost k dnešnímu dni starší muže — a hele, já to chápu. Starší muž může cítit chráněny, postaráno, mladé a sexy. Je těžké slyšet váš tikají biologické hodiny přes zvuk rafinovaný gentleman naznačuje, drahé whisky. Zdá se, že bez ohledu na věk jsem (a spoiler alert: je mi přes 30 a teď), našel jsem se říkat „kluci v mém věku nemám všech pět pohromadě.“ I když jsem byl na Troud, nastavil jsem si minimální věk o pár let starší než já, protože já jsem neměl žádný zájem v datování mladší. Ale pak jsem potkala Bena (název byl změněn na ochranu příliš citlivé). Ben změnil mé názory na mladší lidi — protože, opravdu, to slovo je tady chlap, ne člověk (a, ahoj, jsem žena, ne dívka) — vzhůru nohama, a donutil mě se podívat na klady a zápory datování mladší kluk, jako…

Pro: pomohl Mi Vidět, Jak Daleko jsem Přišel

To by mohlo být sobecké — ve skutečnosti, to je 100 procent sobecké — ale je to pravda. Když jsme byli spolu, byl Ben ztracené jehňátko v lese; strach, plná pochyb o tom, bezcílná. Vzpomínám si, že malé jehně sám ve své polovině 20. let. Jsem se cítil smutný pro něj a já jsem pochopil, co se s ním děje, ale byl jsem ulevilo, když vím, že tyto lesy byly za mnou. Nejsem ztracené jehňátko, ale spíše, sebevědomý, sexy lev. Omlouvám se, že jsem jen odkazoval se na sebe jako sexy lev, ale vidět, jak byl zmatený, uvědomil jsem si, že nebyla.

Con: Máte Mnohem Více Promyšlené, Než On

Snažil jsem se v mých 20s, a já se příroda snaží, ale budování partnerství s někým, kdo je právě začíná jeho vlastní jemná cesta k dospělosti je frustrující. Často jsem našel sám říká „když jsem byl v tvém věku,“a já to nenáviděl. Co jsem já, babičko?! Občas jsem se cítil, jako bych byl spíše učitel než přítelkyně. Nic jsem se tam nenaučil od něj, protože už jsem našla odpovědi na mé otázky.

Pro: On Nemůže Pomoci, Ale Být Jednoznačně Ohromen Vás

Jsem velmi hrdý na své úspěchy a nepotřebuju chlapa, ale neříkám, že dostat pochválil nevypadá hezky! Nejsem v ideální místo, přesto — moje kariéra je, no, práce v pokroku, všechen nábytek je z Ikea, a tam jsou věci, které v mé lednici jsem koupil v Bushově administrativě. Ale protože on v podstatě žil v fort staré krabice na pizzu, myslel si, že jsem to měl pohromadě. Mám spořící účet, funkční kávovar a organizovaný regál — věci mohl jen přát. Podíval jsem se na polštáře — který kdysi jsem si myslel, vypadal levné — a poprvé jsem si pomyslela, „Počkat, já jsem vlastně královna světa?“

Con: Nemůže Rozvrh na Hovno

Kdybych ztroskotal na opuštěném ostrově, já bych tři věci: můj Google kalendář, moje iCal, a můj bullet journal. Takže jo, byl jsem zklamán tím, že můj bejvalí nedostatek plánování schopnost ve srovnání s mou vlastní, ale Ben vypadají jako profesionální účetní. Začala jsem se za něj omlouvat. Zapamatoval jsem si skript, aby říct svým přátelům, když by se neustále kauci. „No, víš, on šel z jeho vysoké životní styl, ve kterém měl pravidelné kurzy, k důsledné práci,, víš, najít něco potřeba, aby plán na něco, nebo dát událostí v kalendáři, ale napsal mi dnes, takže jsme v pohodě.“ Rozhodl jsem se mu dát prostor, spíše pak přímo označují ho nezralé. Ale opravdu, když někdo zapomene, že má rande s vámi, protože on to nepsal, to je jen smutné.

Pro: Je To Změnil Způsob, Jakým Jsem Přemýšlela O Kráse Normy

Rozpaky není pocit, to znám moc dobře (viz: sebevědomý, sexy lev komentář), ale na první pohled jsem byl trochu styděl, být datování mladší muže. Nechtěl jsem se cítit žensky. Byly i časy, kdy si myslel, že náš věkový rozdíl se cítím vyšší a těžší než on. Ale, páni, to byla blbost. Jakmile jsem přestal dávat kurva, jsem se cítil super. Cítil jsem naživu! Brzy jsem chtěl říct všem, „chodím s mladším klukem, není to úplně progresivní mě!?“ To také učinil mě cítit se lépe o tom, jak lidi idealizovat mládí a mají nerealistické standardy krásy. Tento mladší muž si myslel, že moje vrásky jsou sexy. Cítil jsem se skvěle.

Con: Stanete Se Jeho Máma

Dělám tuny, aby se ujistěte se, že nechci otěhotnět, takže jsem stále najít sám sebe ptám, jak jsem teď mateřství tento 25-rok-starý? Byl jsem investovat tolik času, učit ho věci, že pacient s ním. Což mu jídla a dělat mu plány, učí ho o dům dekor … dokonce jsem se cítil, jako bych byl utrácet více peněz na nás, než byl on. Ben čekal, že ho utěšit celou dobu, aniž by moc na oplátku. On byl milující, ale sobecké, on by házet záchvaty vzteku, aniž by očekával následky. Jeho máma ho miluje bezpodmínečně, ale, promiň, kámo, moje láska přichází s podmínkami. (A mezitím se závěsy! Koupit některé rostliny! Vařit vlastní večeři!)

Naučil jsem se slušnou částku o sobě během našeho vztahu, a já mohu jen doufat, že se ode mě naučil. Ale co je nejdůležitější, jsem si uvědomil, že jen čas může opravdu změnit chlapce v muže.

Napsat komentář