Úkol 6: Jít Dolů na Něj, Říkat, Co budeš Dělat dál

Jsme zarmouceni zprávou o absolvování. S. je dirty-talk schopností. Zprávy byly hlášeny poté, co se snažila jít dolů na její milovaný přítel D. a popsat její činnosti, zatímco dělá tak, ale nakonec řekl jen, je to neuvěřitelně trapné a nesexy věci. Příčinou dirty-talk dovednosti smrti není známo, ale odborníci se domnívají, že to mohl být případ“, pokud nechcete používat, můžete ztratit.“

Dirty-talk dovednosti jsou přežila. S. je mnoho dalších sexuálních dovedností, včetně stellar ústní příjemné, strip-škádlení, sténání, holka-na-zálivka, a jiné chlubit-hodné schopnosti.

S. špinavé mluvit dovednosti narodila její první rok na vysoké, když poprvé pronesl slova, „já vylezu na vás dnes večer“, zatímco na večírku s ní pak-přípojka kámo. Po tom, její zlobivé repertoár rozšířen o go-takové fráze, jako „Ty mě tak mokrý“, „máte pocit, obrovský uvnitř mě“, a „To je pro mě tak nadržený, když můžete zmáčknout zadek, zatímco jít dolů na mě.“

Místo květin, a. S. žádá o návrhy na to, jak oživit její špinavé mluvit dovednosti (které mohou být ponechány v komentářích).

Myslel jsem, že by bylo úžasné v této výzvě. Bylo mi řečeno, že mám sexy hlas ložnice, byla jsem špinavá, mluvit na chvíli (jak budete číst výše v nekrolog), i když jsem dělal to v poslední době moc, cítím se velmi pohodlné, s. D., vím, že miluje, jak jsem jít dolů na něj, a mám pocit, že vím dost, různé orální techniky (díky, Cosmo!) být schopen, aby mix věci trochu a vyhnout se nutnosti, aby se říci, „Teď ji dávám do pusy, teď si ho beru zpět, teď jsem ho dal zpátky na“ znovu a znovu. Takže, color me překvapen, když jsem se proměnil v Trapné McAwkwardson na dělat tuto výzvu.

Možná to není tak zlé, jak to dělám. Nechám tě rozhodnout sami za sebe…

Byli jsme v D. je místo, visí na jeho posteli. Pak jsem otevřel ústa a tohle mi vyšlo:, „budu lízat tvoje d***.“ Whaaaat? Kde se ve světě vzalo? D. vypadal stejně překvapený jako já, protože a) jsem se málokdy mluví jako námořník a b), které je v podstatě opakem sexy, zvlášť, když jde z levého pole.

Ale setřásl jsem to a vytrval. „Chystám se sundat tričko.“

„Dobře, dobře!“ odpověděl.

Udělal jsem pak sledoval to s, „budu olizovat levou bradavku.“

To šel na pár minut: jdu si lízat pravou bradavku. Políbím váš žaludek. Políbím tvá stehna. Chystám se sundat si kalhoty a boxerky. Vracím se až k bradavkám. Budu tě políbit teď.

Já vím, šokující, že 1-900 společnosti nebyli zabouchal na dveře, snaží se mě najmout.

Konečně, D. řekl, „Ehm, nemyslím si, že tohle je to, co Cosmo měl na mysli, když nám dali tuto výzvu.“

„Co tím myslíš?“ Věděl jsem přesně, co tím myslel.

„Já nevím, že to není ani tak o upozornění na vaše akce,“ vysvětlil. „To je více, jako je budování očekávání.“

No dát.

Tak jsem se snažila být sexy. Která se skládala ze mě, přidání mmmm před a po každé frázi. Na stupnici od jedné do telefonu sexoperator, byl jsem bít o dva.

Naštěstí pro D., jsem ztratil orální-sex-dává schopnosti a když jsem se konečně dostal do bodu, dávat pusy na jeho nádobíčko, asi by to nevadilo, pokud bych se rozhodla recitovat Gettysburgu Adresu, jak jsem se přestěhoval z olizuje jeho hřídel sání jeho koule, aby máchal jeho tip.

V poslední zoufalý pokus, vytáhl jsem pryč, do očí a zašeptal jako chraplavě, jak je to možné, „Ty mě tak horké.“ Usmál se a zasténala. No tak, S., můžete to udělat lépe, než to!, Řekl jsem si.

„Nemůžu se dočkat, až se vrátíš do pusy.“ Usmál se a zasténala znovu.

„Ach, já taky.“

Tak jsem zamířil zpět na jih, ohromil sakra z. D. se svou patentovanou dráždit–tip-pak-se-mu-all-in-a-sten-tak-že-je-na-vibrace trik, a on skončil.

D. byl gentleman dost na to, aby kritika slovní neschopnosti. A ve skutečnosti, všechno, co komentoval, bylo, jak moc má rád, když jsem sténat, zatímco on je hluboko uvnitř mých úst.

A dámy, on nevěděl, jen to zmínil jednou. Nebo dvakrát. Přinesl to až třikrát. To je to, co myslím, že tomu říkají pozitivní posilování s cílem získat více z něčeho, Poznamenal. Dokud jsem se dostat můj nezbedný jazyk dovednosti zpět, budu držet s sténání. Ty opravdu nemůže jít s ním špatně.

To řekl, já bych ještě rád, aby si vaše návrhy. Jak byste interpretovali tuto výzvu? Jaký je nejlepší špinavé line si lze představit poskytování když jste servisu váš muž? Pomoci přivést zpět mé špinavé mluvit z mrtvých!

Napsat komentář