Úkol 8: Tichý Sex—Podívejte Se, Kdo Naříká První

Zde jsou některé z nejzajímavějších/nejvtipnějších/WTF-…ne?/překvapivé věci. D. řekl, že během hák-up:

„Vaše rty jsou stále v cestě.“ (Nemyslím si, že jsem k vám nemluvil o těch, které na mé tváři.)

„Člověče! Byl jsem asi dva palce doprava. Všimla jste si?“ (Jo, všiml jsem si, vzhledem k mé stehno není zabalené s tisíci nervových zakončení.)

„Mmmm prsa!“ okamžitě následuje, „Oh, bradavky vlasy.“ (O dva roky později a stále nemůžu přemýšlet o tom, že bez hrbení.)

„Dostal ostříhat!“ (On=D. je to nezdravé.)

„Vydrž, budu krkat.“

Ale všechny ty šílené věci, které vyšly z jeho úst, nejpodivnější musel být toto: vůbec nic. Mít sex s někým, kdo je zcela tichý, je divné. (Spoiler Alert: D. trvalo celou hodinu, ani jsem nevěděl, tak blízko) myslím, že to má něco společného s mojí potřebu zpětné vazby, která, při sexu, často přichází v podobě sténání, hekání, ooh, ahh, nebo „To je tak dobrý“. A ne dostat, že určitě mě to rozhodilo.

D. a já jsem souhlasil, aby výzvu přijmout, velmi doslova: Tichá sex znamenalo, že ani pípnutí, ani od jedné z nás. Jako když jsme byli sdílení pokoje s někým jiným a ten kluk byl asi ještě vzhůru, ale nemohli jsme čekat déle, aby si to. (Já jsem, uh, víš, jen hypoteticky. To se rozhodně nestalo, pár měsíců po svatbě. D. a šel jsem. Ne, rozhodně ne.)

Seděli jsme na gauči v jeho obývacím pokoji, který se stane společnou zeď s jeho nevrlá sousedka (extra motivaci, aby byl zticha!) a já jsem vytáhl moje kalhotky a obkročmo D., doufal, že bych ho mohl překvapit, aby „Wow!“. On jí na to neskočil, jen se usmál, velký úsměv a chytil mě za zadek přes sukni.

Snažila jsem se rozepnout jeho kalhoty, ale on se bránil a místo toho se podařilo dostat do rukou pod sukni a až v mém podnikání. A potom, milí čtenáři, přišel jeden z nejlepších prstění zasedání v tomto blogger kdy zažil. Teď jsem odhodlaný získat pouze ruční stimulovány, zatímco já sedím na vrchol. D. s ním sedí stejně. Byl to perfektní recept. Byl jsem schopen se poněkud kontrolu množství tlaku, jednoduše tím, že snížení nebo zvýšení mé tělo, a navíc jsem byl ve skvělé pozici, aby zvednout košili, vytáhnout mé podprsenky stranou a strčila prso do pusy. Jinými slovy, byl jsem v sedadle řidiče. Skončil jsem, že seděla na mé holeně, které byly rozmístěny na obou stranách nohy, drží na gauči a tlačí dolů/dopředu do jeho rukou.

Tak, nebudete překvapeni, vědět, že jsem začal sténat. Velmi tiše na první, ale jakmile jsem si uvědomil, že jsem ztratil hru, opravdu hlasitě. Tak hlasitě, ve skutečnosti, že D. zřejmě znervózněl bych probudit naše nosy souseda, protože on dal jeho ruku přes pusu. Nikdy jsem si uvědomil, jak horký to bylo, ale něco o něm a snažili se mě udržet klid s jednou rukou, zatímco on současně se snažil, aby mě sténat s ostatními vyhnal mě divoká. Vlastně, to mě zavedl přímo k orgasmu.

Ihned po, jsem šel na jeho kalhoty znovu a tentokrát mě nechal.

„Obnovit,“ řekl jsem. „Ne zvuk od vás.“

Skončilo to sexem sedí na gauči se mnou pořádně dráždil ho—vznášející se nad jeho tip pak snížení sebe, pohybující se v kruzích, opřel se zády, takže jsem byl prakticky kolmo k trupu a na konferenčním stolku.

Ani zvuk. Upřímně řečeno, bylo to znepokojující. Jak jsem řekl, zvuky jsou jedním z primárních formách pozitivních sex zpětnou vazbu. Myslím, že se to vyplatilo pro D. i když, protože to mě přimělo vyzkoušet více a více špinavé pohyby ve snaze dostat ho prolomit své mlčení. Chytit prsa: podívejte se. Kleknout a lízat bradavky: podívejte se. Skus jeho ušní lalůčky: podívejte se. Dosáhnout kolem a hladit jeho koule. Roztáhla nohy tak široký, jak je to možné, aby mu zobrazení: podívejte se.

Stále žádné pozitivní zpětnou vazbu.

A pak: některé pozitivní zpětnou vazbu. Ale nebyla to slovní druh. To bylo, um, druh, který pochází z chlapa je nezdravé. A opravdu, není to zpětnou vazbu, že opravdu záleží?

Co je nejšílenější věc, kterou kdy chlap řekl, aby vás při sexu? Nebo nejbláznivější hluku, které kdy udělal? Myslíte si, že vy dva byste být schopni zůstat zcela tichý a zvládnout tuto výzvu?

Napsat komentář