Kondiční trénink, který může zvládnout i doma

Připravili jsme pro vás kondiční trénink, na který budete potřebovat jen posilňovaciu lavice a činky.

Použití posilňovacích lavice je opravdu široká. Jejich hlavním úkolem je poskytovat dobrou oporu pro provádění praxe v leže, sedící a dokonce i stojící. Lavice může být cvičení s využitím pouze váhy vlastního těla, ale velmi dobrou volbou je použití a zatížení činky.

Cvičení posilňovacej lavice s činkami procvičit celé tělo Prsa – tlak vleže (bench press)

To je velmi jednoduchá rutina. Vezměte si do rukou dvě činky a lehněte si na lavičku. Skrčte ruce tak, že činky na hrudi a pak se činka tisk v plném kroku. linux kernel binární ruce. Dělat cvičení střídáním pokrčených a napjaté ruce.

Zdroj video: www.youtube.com

činkyZdroj foto: insportline.cs

Back – sbírají činky v předklonu s zapretím na lavičce

Do jedné ruky si vezměte jednoručku, opačnou nohou si kľaknite lavičce a najít podporu v freehand. Zpět udržet vyvážený a zesílený. Činku z natažené ruky priťahujte směrem dozadu, zatímco v horní fázi je předloktí kolmo k podlaze. Trup nepretáčajte pro pracovní ruky. V každém případě, cvičení neuľahčujte pomocné pohyby celého těla.

Zdroj video: www.youtube.com

Ramena – tlaky v sedě

Sedněte si na lavičku, nohy mějte dát celou oblast pevně na zemi a on spevnite střední části těla. Jednoruční činky držte ve frontální rovině těsně nad ramena. Nadechněte se, zadržte dech a stiskněte činky přímo nad hlavu. Poté, co prošel nejtěžší fáze vydychujte a po dosažení horní polohy a natiahnutými ruce na moment pohyb zastavit. V této poloze činky můžete jemně dotknout, ale v žádném případě s nimi o sebe nenarážajte. Pak činky v kontrolovaný pohyb směrem dolů po stejné dráze, a pak pokračovat plynule v dalším opakování.

Zdroj video: www.youtube.com

Biceps – bicepsový zdvih s jednoručkami vsedě na lavičce

Činky uchopte a ramen umožňují volný běh. Pokrčením paží v loktech zvedněte činky vedle těla směrem k hrudníku s výdychom. Pohyb zastavit, když svaly jsou stále ještě natáhnout a vás nedokážte udělat krok dál bez pohybu lokty. Polohu lokte během cvičení se nemění. S nádechem spusťte činky do výchozí polohy a rutinní opakování. Ve výchozí pozici se lokty zcela nedávejte.

Zdroj video: www.youtube.com

Triceps – tricepsové extenze s jednoručkami v leže na lavičce

Lehněte si na záda na lavici, nohy ohnuté v kolenou a pevně na zemi. Činky uchopte nadhmatom a predpažte před sebe. S nádechem krčte ruce v loktech, přičemž činky směřují vedle názvu. S výdychom tisk činky zpět do vystretých ruce před vámi a opakujte.

Zdroj video: www.youtube.com

Nohy – výstupy na lavičku s jednoručkami

Uchopte činky v ruce a můžete si je položit na ramena, jak je znázorněno na video níže, nebo pouze volně vedle těla. Trup držte po celou dobu cvičení vystretý, zatímco pohled směřuje vpřed. Nohy nohy výstupu musí být po celou dobu cvičení s celou jeho plochou na lavičce. Kolena by měla být v ose nad kotníky. Výstup je hladký, bez jakéhokoliv náznaku reflexe a s výdychom. Po dosažení horní polohy následuje hladký, kontrolovaný pohyb směrem dolů, při které budete dýchat.

Zdroj video: www.youtube.com

lavičkaZdroj foto: insportline.cs

Uvedené cvičení bych vám doporučil provádět v kruhovém tréninku po 10 opakování. To znamená, že budete cvičit každý cvik pro 10 opakování, a když odcvičíte všechny, budete muset vzít přestávku. Pokud vám doma chybí lavice a jednoruční činky, koupit v e-shopu inSPORTline.en.

Zdroj titulní fotografie: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Spevnite si celé telo tréningom na gymnastickej lopteSpevnite celé vaše tělo cvičení na gymnastickej míč

Cvičení s gymnastickými ohně pomáhá posílit svaly a naučit se správné pohybové návyky. Je vhodný pro každého.

Ako na pevný chrbát? stavte na extenzie chrbticeJako pevný zpět? Vsadit o prodloužení páteře

Prodloužení páteře představují izolované cvičení pro vzpriamovače páteře, což je velmi dobrý doplněk pro každou cvičiaceho, proto, pro pokročilé a začátečníky.

Skákajúci panák: cvik, ktorý účinne spaľuje tukySkákající panák: cvičení, které účinně spaluje tuky

Představuje klasický fitness cvičení, které se provádí v průběhu hodin tělesné výchovy ve školách po celém světě.

Napsat komentář