Konec Časů: Lidé Jsou vydražit Své Panenství na TV

GettyGetty Obrázky/Vetta

Jak moc je vaše panenství stojí za to? To je otázka, Australský filmař Justin Sisely se zdá být, že s jeho reality show Panny Chtěl, což aukce ze holka a kluk, první čas, aby se nejvyšší nabídce.

I když můžeme najít mnoho, mnoho znepokojujících věcí, o tomto konceptu, a jak by to mohlo udržovat blizny umístěny na panna (nebo ne) obecně platí, že show dělá zvýraznit zajímavý nepoměr mezi hodnotou muž a žena přišla o panenství.

Žena na výstavě přinesl vítěznou nabídku ve výši $780,000 za její deflowering (muž , že slovo je děsivé), zatímco muž se šel jen za $3,000. Jasně, že to má něco společného s faktem, že ženy mohou pěkně šukat kdykoliv chceme, tím, že skoro každý, kdo má penis, zatímco kluci…ne tak moc. (Ve světě hemží genderové nerovnosti, myslím, že je hezké vyhrát?)

I když, z mého (sice omezené) zkušenosti s pannami, myslím, že lidi, kteří nemají žádné zkušenosti, by ve skutečnosti měli platit nám, pop jejich třešně—ne jiná cesta kolem.

V každém případě, ukázat, koncept zdá se, že chytil pozornost mnoha: Sisely říká, že dostal stovky e-mailů z panny, které chtějí být nabízeny, stejně jako zprávy z naděje panenství a odběrateli.

…Potřebujeme sprchu.

Napsat komentář