Krátký Chlap Manifest

GettyGetty Obrázky

Větší je lepší, když přijde na mnoho věcí v životě, jako jsou výplaty, nouzové čokolády skrýše, a (obvykle) penisy. Ale, pokud nový průzkum o ideální výška je nějaký náznak, větší muži trump kratší chlapi, taky.

Podle nového průzkumu, do provozu, zajímavé je, že podle Britského big and tall značky Vysoké A Mohutné, většina žen si myslí, že chlap mezi 6 „a 6 „6“ je ideální tam, kde výška je znepokojen. Navíc, 70 procent žen tvrdí, že člověk „by neměl šanci se s nimi,“ jestli je pod šest stop vysoký. Drsné.

Vzhledem k tomu, že průměrná výška v USA je přibližně 5 stop, 9 palců pro lidi, tyto dámy jsou s výhledem na dobrý kus mužské populace (včetně slavné kusy na snímku výše, který všem měří 5’8″ nebo méně.)

Což je pro mě trochu litovat ty holky, protože, jasně, oni neví co jim chybí, tím, že vyloučil zdánlivě menší chlapy. Samozřejmě, že jsem trochu neobjektivní: jsem zasnoubená s mužem, který je 5′ 8″ (a půl) a od té doby je to jen plachý z průměru, je považován za „krátký“. Ale vzhledem k tomu, že já jsem jen 5’4″ myslím, že můj chlap je víc než dost vysoká pro mě.

Nicméně, i když jsem se tyčil nad můj muž, přesto bych ho najít, stejně jako super—a stejně sexy. Tady je deset důvodů, proč kratší borci, IMHO.

1. Můžete příkopu své vysoké podpatky. Zatímco můj snoubenec mohl péči méně, pokud moje boty, aby mě vyšší, než s ním—ve skutečnosti, on preferuje stilettoes přes balet byty—jsem skoro přestala nosit podpatky na reg jakmile jsme spolu začali chodit. Poté, co šel ven s klukama, přes šest stop, a potřebují podporu, jen aby mohli uspokojit své oči, nebo dát hlavu na ramenou, jsem vděčný, že jsem již předmětem sám čerpadla překlenout výškový rozdíl. (Můj puchýř-náchylné nohy jsou vděčný, taky.)

2. Nemusíte se postavit na špičky, aby ho políbila. Blízko na výšku také mi umožňuje ukrást polibek zatraceně snadno aniž by se museli natáhnout sám, nebo vytáhnout můj chlap se sehne. Prostě dělá věci mnohem jednodušší—a více spontánní.

3. V posteli, výška nezáleží. Jistě, některé ženy jsou rozpačitý o „větší“ než ty vole, a to zejména v pytli, ale vezmi si to ode mne—když ležíte mezi listy, člověk, postavení nic neznamená. Zejména proto, že…

4. Pravděpodobně je dobrý v posteli. Spala jsem se dvěma klukama, kteří spadají pod průměrné výšky a své vědecké posouzení z těchto zkušeností je, že jsou za bomba v pytli. Jeden měl mikropenis a stále byl způsob, jak být lepší v posteli, než jakýkoli jiný chlap bych se tak daleko. Druhý je můj snoubenec, a ne být TMI, ale jsem vděčný, že jsem zamkl, že peen—a jazyk—dolů. Mysli-vyfukování nemá ani kryt.

5. Můžete (trochu) sdílet boty. To nemusí zdát jako výhoda, ale věř mi, že budu vděčná, když budete potřebovat boty na tenis pro improvizovaný noční procházku do Taco Bell (nebo vzpěry hanby zpět na své místo v dopoledních hodinách), a můžete snadno půjčit jeho. Nejlepší část? To je jednostranné ujednání o sdílení, ve které budete využívat všech výhod.

6. Můžete okamžitě říct, co je zač. Celý krátký chlap komplex je zcela věc—a ve chvíli, kdy potkáte menší chlap tě bude schopen říct, pokud má jeden. Jezdí hnusná F-150 a chlubit, kolik vydělává peněz? Příkop jeho pompézní, předimenzovaným zadek. Ale pokud je schopen rozlousknout sebepodceňující vtipy o jeho postavení a oprášit meathead v baru, který svaly ho z jeho cesty, on je sebevědomý brankář.

7. On asi nebyl blbec na střední škole. V tom stejném duchu, chlap, který vyrostl menší je více pravděpodobné, že být empatický vůči jiným lidem, vědomé pocity druhých a citlivý na vaše tělo visí-ups. Plus, stejně jako všechny ostatní má fyzické „anomálii,“ být kratší, může vést lidi, aby kompenzovat tím, že rozvíjí další talenty (jako vrah smysl pro humor, i,e. 5’6″ Jon Stewart.)

8. Je snadné nakupovat. Když vidím cool grafické tee chci, aby si můj člověk, já jen chytit malou velikost (je tam vždy spoustu z nich) a provést nákup. Tam je žádné dohady, Je to střední nebo velké? nebo bych mu Měl koupit velké, takže neví, že já si myslím, že je médium, tj. méně mužný?

9. Budete vypadat rozkošný na fotografiích. Jo, jo, mám slabost pro krátké lidi, ale teď myslím, že můj snoubenec a já se nechutně roztomilý fotografie. Když jsem chodila s klukem, který byl 6’3″—téměř o stopu vyšší než já—každý obrázek se vzal, pokud jsme seděli, vypadalo to docela směšné, vzhledem k naší výšce mezery. Můj muž a já se, jako bychom byli stvořeni jeden pro druhého, a to doslova.

10. Můžete sdílet manželská postel pohodlně. To se může zdát zanedbatelné, ale když jste výběru životního partnera, který budete sdílet postel s noc co noc věcech—a menší chlap znamená více prostoru pro vás. Můžete přijít spolu a mazlit, aniž by cítil, že je dusí obří údy, pak můžete ustoupit do své vlastní strany, se rozprostíral malý, a spát, aniž by pocit, že jste tlačil přes okraj matrace.

Ale to jsou jen deset z mnoha důvodů si myslím, že seznamka kratší chlap skály. Sdílejte vaše níže.

Foto: Getty Images

Napsat komentář