Latino Problémy: Udržet Vaše Rodina Váš Vztah

\

Ohhh latinské rodiny. Musíš milovat ‚em. Pokud vaše rodina je něco jako moje, jsou super těsný-pletené, drby králů a královen, a jsou to doslova jízda, nebo zemřít až to přijde do kin. Takže když jsem se přestěhoval v domě mé matky s mým přítelem a holčička, myslela jsem, že jsem udělal nejlepší rozhodnutí v životě. Tak velký, jak je pro naši dceru, někdy to klade nároky na náš vztah. Pokaždé, když jsme se hádat přísahám, že moje matka ji má ucho přitisknuté na naše dveře. Ať už žijete s nimi, nebo ne, zde jsou některé způsoby, aby se zabránilo svou rodinu před zapojit se do vašeho milostného života.

Naplánovat čas dohnat s nimi
Když to vypadá, že oni vždy chtějí vědět, co se děje ve vašem životě, opravit to tím, že pomineme večeři nebo dát dohromady alespoň jednou za měsíc. Tímto způsobem můžete dohnat, co se děje ve vašem životě, jako pár, a sdílet je s vaší rodinou. Pokud žijete spolu, je to trochu obtížné omezit na jednou za měsíc, takže jíst s rodiči alespoň jednou za týden. Když trávíte čas s nimi často, bude to držet je od pocit, jako oni potřebují, aby čmuchat kolem, aby viděli, co se děje ve vašem milostném životě.

Dávejte pozor, aby přes-sdílet
Víme, že tam jsou časy, kdy váš muž vás nasere a můžete spustit mami ventilovat. Ale buďte opatrní, protože lidi—hlavně rodina—bude držet to proti němu. Nechceš mluvit se svou rodinou o pouze negativní věci ve vašem vztahu. Mluvit s nimi o skvělé věci. Vaše rodina nechce pochopit, že tam jsou vzestupy a dolů, aby jakýkoli vztah, když to přijde k vám, protože poslední věc, kterou chci, je vidět tě rozčilenou. Věř tomu, že příště mami vidí své novio, nechceš ten trapný pocit jí dává mu oko za to, že „blbec.“

Stanovit zákon
Od okamžiku, kdy si všimnete, že máma drží vložení ní neopodstatněný názor, řekni jí, co cítíš. Dejte jí vědět, dobře, že jste ji ocenil zpětnou vazbu, ale že vy a váš muž plánu diskutovat o problému na vlastní pěst. Pokud dovolíte, aby někdo neustále dát své stanovisko, budou jistě využít. Je to také nebezpečné, protože vaše rodina může opravdu dostat. Někdy, když člověk řekne svůj názor tak moc, můžete začít přemýšlet dvakrát o něco, co by jinak“nikdy opravdu záleželo, a to může přijít mezi váš vztah.

Být si vědom svého partnera, vztah s nimi
Pokud máš primo, nebo velkej brácha, že váš přítel je zvláště v blízkosti, ať znát hranice. Buďte opatrní, že váš přítel neví, diskutovat o své soukromé životy příliš s jeho nový nejlepší kamarád, protože když sh*t hity ventilátor, vaše rodina bude pravděpodobně skončí dozvědět se o nejmenší detail, který jste nikdy nechtěl, aby někdo věděl o (možná jako o té době, kdy jste dostal hravý ve vašem tia posteli, nebo tak něco). Tam to jde klepy století: chodí, že sucio!! Pamatujte si, že věci, které jdou na v soukromí se vždy chtěl ZŮSTAT soukromé.

Napsat komentář