Letní koktejly, které si zamilujete

Nic v létě neosvieži a nezasýti lepší, než ovoce a zeleniny. Pokud jsou vhodně kombinovat, se můžete těšit na nezapomenutelné variace.

Kromě toho, smoothie drinkami můžete potěšit nejen sebe, ale také své blízké na víkendové akce. Oceníte je jako skvělý zdroj energie před tréninkem nebo po něm. No, s recepty, které si mohou donekonečna experimentovat a chutí neustále doladit.

Sbíhají se vám slinky už jen při pomyšlení, že vaše oblíbené smoothie? Zkuste blízko, jak je to možné se inspirovat i následující recepty, které si nabijú energie, dobré nálady a skvělé zasýtia.

Čučoriedkovo-hroznové smoothie

Pro smoothie budete potřebovat 1 ½ šálku hroznů, ½ šálku borůvek, 1 čl chia semiačok, 1 čl lněného oleje, 1 odměrka vašeho oblíbeného proteinu (skvělá je vanilka) a ½ šálku vody.

Vše zmixujte do hladka a podáváme.

Broskyňovo-ananásové smoothie

Broskyňovo-ananásové smoothie si můžete připravit zmixovaním 1 šálek mandlového mléka, 1 šálek broskví, ½ šálku ananasu, ½ banánu, 2 hrstí špenátu, 1 odměrky vanilkového proteinu a 1 lžičku skladem zomletého lněného byly. Pokud zjistíte, smoothie příliš husté, přidejte vodu.

Čučoriedkové smoothie s mátou

Pokud toužíte po příjemné osviežení, pak zmixujte 2 velké hrste baby špenátu, 2 hrnky borůvek, 1 kiwi, 3 až 4 listy čerstvé máty, 1 šálek kokosové vody a 1 šálek ledu.

Smoothie pro maškrtníkov

Tento netradiční koktejl tě kop, když vám bude chybět energie. Pro jeho přípravu budete potřebovat ½ šálku dobré kvalitní kávy, 1 šálek mandlového mléka, ½ banánu, 1 lžíce kakaového prášku, 2 lžičky medu a 1 šálek ledu. Znovu všechno do hladka zmixovať.

Další inspirující recepty lze nalézt také v tomto videu:

Zdroj video: www.youtube.com

Co si dát ve výrobě smoothies pozornost?

Víte, jak zjistíte, že smoothie je opravdu kvalitní? Samozřejmě, klíčem je použít ingredience, ale hodně z vás, prosím, podívejte se a konzistenci, která by měla být dokonale hladký. To může být dosaženo pouze za použití kvalitní mixér, který bez problémů vyjmout jadérka, silné slupky a stopky. Mixér Nutribullet zvládne levou zadní. Jedná se o výkonný mixér s odstředivou silou, která má extrakčnú čepel z nerezové oceli. Součástí je také velký kontejner, knihu receptů a výživový poradce v kapse. Mixér Nutribullet vás jednoduše nezklame.

Doporučujeme stříbrný super mixér Nutribullet

evelyn

Zdroj: PR

Zdroj foto: flickr.com

Napsat komentář