Letní Románky Každý Má, podle Věku

Zdá se to jako včera, co se ti stýská po své předpubertální letní tábor přítele, který měl méně klíčení podpaží vlasy, než ty. Jako Olivia Newton-John říká, „Summer lovin‘, stalo se to tak rychle.“

Věk 5
Tento co-ed den tábora je vzrušující!! Počkej — chceš říct, že tohle přátelství mezi Joey a mě nebude trvat věčně? Ale snědl Play-Doh pro mě!!

Věk 10-11
Proč, podívej se na sebe, lesklý plakát mladistvý pop star. Budeme mít pěkné imaginární rande, jak jsem klovat své lesklý obrázek na dobrou noc. Doufám, že jste tento atraktivní deset let od teď, v případě, že se setkáme! *Kříže prsty toužebně* vsadím se, že nikdy dělat drogy.

Věk 12
Sejdeme se za po večerce v posteli! Budu nosit moje nejlepší podprsenku.

Věk 13
Sejdeme se za po večerce v posteli! Budu nosit moje nejlepší vybrat podprsenku, protože mám prsa teď!

Věk 14
Ne všude, protože jsem právě dostal svůj první období.

Ale vážně, i když všichni mi říkají Pozdě Kvetoucí Květ, já jsem Žena, takže připravit sami — mám touhy, a půjdeme na nějaké ze základen na to, že metaforický sexuální baseballové hřiště ještě před koncem léta.

Věk 15
Tady jsme v matčině sklepě. Cítím se opravdu v pohodě a nezávislé právě teď. Nechám si vrátit svůj jazyk do mých úst jako hladový lachtan a nechat se dotknete jeden z mých prsou, když slíbíš, že nikomu neřekneš, když jsme se jít zpátky do školy v září. To je moje práce — všem to řeknu.

Věk 16
Opravdu jsem si užil setkání s vámi na pláži během své rodinné dovolené. Měl jsem tááák moc zábavné dělat s vámi a děkuji za čůrání na nohu, když se medúzy mě bodla. V podstatě jsi byl můj hrdina. Tento týden byl trochu příliš intenzivní pro mě, ale bylo to opravdu smysluplné. Naučil jsem se tááák moc o sobě. A pokud jste vidět moji rodiče, neříkejte jim o medúzy. Přidej si mě na Facebook?

Věk 17
Od té doby jsme nejlepší přátelé, pojďme předstírat, že jsme v teen film, circa 1999, přijít společně, a pak se pomalu dívat na naše přátelství fade do trapné prázdnoty těsně předtím, než náš poslední rok!

Věk 18
Miluju tě tak moc. Tohle je bude trvat navždy … až do vysoké školy!

Věk 19
Podívejte, bývalý přítel z vysoké školy, to je vyloženě letní záležitost. Teď, že jsme oba rok na vysokou, jsme super zralý a zvládne čistě sexuální vztah, tak prosím, ignorovat ji, když tě pošlu hodně smutný emoji texty. *Odešle text se skládá výhradně z emoji zvířata.*

Věk 20
Vaše matka je podsklepený, má to stejný zatuchlý pach to měl před pěti lety! Vzpomínky!! Takže, která strana byla legrace, ale já jsem měl příliš mnoho Mike ‚ s Hard Lemonade. Jsem si jistý, že jsem se těšil, že s tebou na to vytáhnout-out pohovka — nikdy nezapomenu na to, jak prominentní skřípání zvuk. Ale myslím, že budu dospělá a vrhnout mé vysoké škole let, jednou a pro všechny se zaměřením na lidí, které jsem potkala na vysoké škole, takže … uvidíme se?

Věk 21
Poslouchej, Pancho. Vím, že si neumí ani slovo anglicky, protože jsem tě potkal během mého léta v zahraničí v Jižní Americe, ale myslím, že budeme mít na konci, když jsem se vrátit do Států, protože nejste ochotni získat vízum nebo naučit anglicky.

Věk 22
Teď jsem z vysoké školy, na léto je pro mě pocit, je tu naděje pro opravdové lásky! Nech mě jít do baru a nastavit Tinder účtu a ne dělat oční kontakt s nikým vůbec.

Věk 23
Chlapec, letos v létě je teplo cítím ~*~Promiskuitní~*~! Nechám podprsenku v jeho bytě a parade domů ve 4 ráno! Procházka hanby? Spíš chodit hrdosti! *Vložky sluchátka, klade na Beyoncé playlist*

Věk 24
Chlapec, letos v létě je teplo cítím ~*~Promiskuitní~*~! A promiskuitní, mám na mysli ~*~Zpocený~*~. Myslím, že se budu svlékat, jakmile jsem se dostat do jeho bytu, protože jsem vážně pocení koulí. On nikdy znát rozdíl, jak se svlékám, jako rapid fire, a jen já budu vědět, mé koláče v podpaží.

Age 25
Proč ano, rád bych přišel přes noc. Mají klimatizaci.

Věk 26
Budu reagovat na vaše zavolání text poté, co jsem dokončit binge-sledovat nové sezóny Oranžová Je Nová Černá. Mám své potřeby.

Věk 27
Kolik svateb jste byl letos v létě? Oni všichni hrají „Brown Eyed Girl“ v případě, že nevěsta je bruneta? Chtěli byste, aby si to v nenápadné způsobem a pak předstírat, že jsme byli navzájem data na recepci, po celou dobu?

Ve věku 28 let
Jen letní flirt, co chci, je jeden s velkou sklenici rosé.

Věk 29+
Děkuji vám za to, že se můj nedostatek snoubence nebo dítě. Mám vlastní klimatizace a více vibrátory, přinést občerstvení a kočku?

Napsat komentář