Letní sen s bronzovým opálením, je více intenzivní.

Touhy žen jsou nekonečné. Jejich splnění v nás vyvolává pocity štěstí, vítězství, úspěchy v minulosti nemožné ověřování. Léto je období, kdy snad každá žena touží po dokonalé postavě. Plavky odhalují to, co jinak víme, pěkná maska. A ukázat dokonalou pleť, hladké lesknúcu bronzovou pokožku těla v odrazu slunečního světla. Která žena nechce? Jediný opalovací olej stimuluje bronzové opálení nám naplnit náš letní sen.

Laboratoire BIODERMA ví, co ženy sní a plní jejich přání. Přináší novinku Photoderm Bronz Olej SPF 30. Tento suchý transparentní olej je bez mastný efekt. Vysoká ochrana pokožku chrání před nežádoucími účinky slunce. Podpůrné látky stimulují přirozené opálení, které je intenzivnější a vydrží na pokožce déle.

Díky své jedinečné složení, patentovaný komplex BUNĚČNÉ BIOOCHRANY® je schopen spolehlivě ochránit DNA kožních buněk, zachytit volné radikály a bojovat tak účinně proti stárnutí pokožky.

Spray suchý olej na pokožku, jemně rozotrieť a jsou unášeny v proudu myšlenek a tužeb další. Léto, voda, slunce, perfektní, bronzová kůže … být perfektní, je to tak jednoduché. Photoderm Bronz Olej SPF 30 je, jako dnes, součástí našich kabelek.

Laboratoire BIODREMA, že také z těch, na které olej strukturu nemá. Lehké mléko ve spreji, které, spolu s slunce, jak získat bronzové opálení nabízí v několika variantách: Photoderm BRONZ SPF 50+ pro tělo a fluid na obličej Photoderm BRONZ SPF 30 a nyní, stejně jako aktuální novinku Photoderm BRONZ SPF 15.

Někdy se stane, že s slnením zametá a potřebují akutní pomoc. Photoderm After Sun SOS je první pomoc na spálenou kůži na slunci. Intenzivní zklidňující sprej okamžitě ochlazuje pokožku, hydratuje a zároveň zajistí prodloužení opálení. Sprej s mlhou, to není nutné, aby rozotierať, jen sprej na postižená místa.

K BIODERMA splnit i další vaše přání, pro vás připravil zajímavou soutěž. Více na www.photoderm.sk

EXKLUZIVNĚ V LÉKÁRNĚ!

BIOLOGIE VE SLUŽBÁCH DERMATOLOGIE

www.bioderma.com

Napsat komentář