Levitra De 40mg(Vardenafil)

Levitra De 40mg je náhrada (Generikum) Levitry. Obsahuje stejnou účinnou látku jako Levitra (Vardenafil).

AKTIVNÍ LÁTKY:

Každá tableta obsahuje 40 mg (Vardenafilu) tak jako Levitra.

POPIS A URČENÍ :

Victor 40 mg patří do skupiny léků, které se používají k léčbě potíží s dosažením nebo udržením erekce (erektilní dysfunkce). Nejméně jeden z deseti mužů má někdy problémy s dosažením nebo udržením erekce. Tam může být fyzické nebo psychické příčiny, nebo kombinaci obou. Jakákoli příčina je kvůli svalovým změnám a změnám krevních cév v penisu více dostatečné množství krve na jeho stvrdnutie a udržovat tvrdost. Levitra-Victor 40mg funguje pouze tehdy, když jste sexuálně stimulován. Snižuje účinek přirozené chemické látky v těle, což způsobuje zrušení erekce. Levitra-Victor 40mg umožní dostatečně dlouho erekci pro uspokojivé dokončení sexuální aktivity.

JAK POUŽÍVAT :

Léky se obvykle užívá jednou v dávce 1 tableta, vždy v době plánované sexuální aktivity (o 25 až 40 minut před stykem). Tablet se používá na lačno (užití po jídle opozdí nástup účinku), vždy v celou a zapije se trochou vody. V průběhu jednoho dne, si můžete užít maximálně 1 tabletu. Lék může ovlivnit pozornost. Nepijte alkohol.

DÁVKOVÁNÍ :

Příprava Victor 40mg užijte přibližně 25 až 40 minut před předpokládanou sexuální aktivitou.Při současné sexuální stimulaci může být erekce dosaženo kdykoliv v období od 20 minut až 5 hodin po užití přípravku. Neužívejte více než jednu tabletu přípravku Levitra-Victor 40 mg denně.

VEDĽAJŠÍE ÚČINKY:

Jako u většiny léků mohou se objevit nežádoucí účinky, které jsou obvykle mírné a přechodné. Mezi časte patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se vyskytují zřídka, ale byly zaznamenány, patří porucha trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 4 hodiny, musíte okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Pilulky uchovávejte v jejich původním obalu, při teplotě nepřesahující 10-30C.

Napsat komentář